Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » IKEA matracokról valakinek...

Gódor Róbert kérdése:

IKEA matracokról valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés

2015. jún. 16. 06:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben vannak.
2015. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gyémántlány válasza:
Én is IKEA-s matracon alszom, és nagyon kényelmes :)
2015. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nővérem ott dolgozott és azt mondta annyira nem tartósak. mondjuk viszonteladókhoz képest az ár olcsó, de ha gyártótól veszed akkor a legolcsóbb. én a revotica üzletben találtam nagyon jó árakat és meg vagyok velük elégedve!
2015. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Daisy52 válasza:
Dehogynem tartósak. Hosszú évek óta mindenki ikea matracokon alszik a családban és semmi baja egyik matracnak sem. Kényelmesek is.
2015. jún. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze ne az ötcenti vastag sima habszivacs matracra gondolj, azt öngyilkosság megvenni. A rugós stb., normál, drágább matracaik tényleg jók.
2015. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem tartósak.Nekünk 2 év alatt gödrös lett.
2015. nov. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A régi Sultan sorozat és annak főleg a szintetikus latex verziója jó volt. A mai matracaik: poly és latex sajnos kifejezetten rosszak. A latex kb egy 50-60 kilós embernek lehet jó, mindenki másnak túl puha, a hab pedig pár hét után már enged csípőnél.
2016. jan. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én sem az 5centiset vettem és gödrös lett. Nem tartós. Most Dr.Dream van, igaz még csak pár éve, de már most túlélte az ikeásat.
2016. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!