Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Érdemes kiterjesztett garanciá...

Érdemes kiterjesztett garanciát vásárolni?

Figyelt kérdés
Elektolux gépeket néztem a hétvégén és mindegyikhez lehet vásárolni 3/5 év kiterjesztett garanciát: 13/26 000 Ft-ért.Ha hozzáadom a készülék árához akkor már az AEG kategóriába kerülök...ahol alapból jár hozzá 5 év garancia. Van értelmem megvenni...meghibásodhat 5 év alatt? vagy vegyek inkább AEG-t..azzal nem lesz gond?

2015. júl. 6. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán híbásodnak meg az ilyen márkás termékek .

Én inkább akkor fizetek ha gond van .Garanciában is nézi a szerelő a jattot,meg nélküle is.Aztán meg olyan is előfordul ,hogy azt mondják ,erre az alkatrészre nem is vonatkozik a garancia.Ez is egy jó marketing fogás .Valahogy be kell cserkészni a vásárlót.

2015. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hogyan szól pontosan a garancia?

3-5 év nem sok, ennyit bőven kibírnak. az elévülésnél ~7 évre terveznek egy gépet.

2015. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Volt egy Whirlpool mosógépem, volt rá + garanciánk. Amikor lejárt a 2 év garancia, kiderült, hogy a gép javíthatatlan, illetve a biztosító azt mondta, neki nem éri meg a javítás. Kaptunk csereutalványt, abból vettük a mostani Samsungunkat. Erre is vettünk + garanciát - szerencsére. 3 év fél éves a gép, és kész katasztrófa. Most van a szervízben harmadszor csapágycsere miatt, rossz megint a szivattyúja, és volt, amikor felül, a mosószer-adagolónál ömlött belőle a víz.

Én már nem bízom egyik márkában sem, számomra a márkanév már nem garacncia.

2015. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!