Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színűre, és hogyan...

Milyen színűre, és hogyan tudnám átfesteni a jelenleg rikító citromsárga ajtókat, és ajtókereteket?

Figyelt kérdés

A járólap barackvirág színű, a fal rózsaszín(ezen lehet könnyen változtatni) az előszoba bútor középbarna színű. A nagyobbik szobában lila szőnyegpadló, halványlila fal, és mogyoró szín szekrénysor van. A kisebb szobában bükk színű laminált padló, s.kék-szürke komód, égszínkék fal, világos zöld mennyezet van.

Jó lenne ezeket a színeket összhangba hozni, de nem tudom merre "induljak" el. A lakás panel, így én a világos színeket részesíteném előnyben.... ez az ajtókeret szín.... számomra nagyon visszataszító, és úgy érzem nem illik a környezetébe.



2015. júl. 8. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én standard fehérre festeném, az mindenhez megy.
2015. júl. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a fehér a legjobb - mindenhez megy, világos, tiszta hatású és ha sérül, könnyű javítani. Jó alaposan csiszold le a régi színt smirglivel (ez a munkásabb része), aztán vegyél egy doboz neked tetsző zománcfestéket (vizes bázisú a legegészségesebb, mert nem kell büdös higító az ecsetmosáshoz) és már pingálhatsz is.
2015. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És mi van ha a párom nem akar fehéret? milyen kompromisszumot köthetnénk? végül is az Ő lakása.... de ott élek én is.

2015. júl. 9. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!