Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Készíthető házilag üvegasztal?...

Aechmea kérdése:

Készíthető házilag üvegasztal? Megoldható, vagy szakember kell hozzá?

Figyelt kérdés
Üveg bárasztalt szeretnék csináltatni a konyhába, de egyelőre csak elképesztő árajánlatot kaptam, viszont tudnék megfelelő üveglapot készíttetni. Hogy tudnánk magunknak felragasztani a lábat, hogy az stabilan a helyén maradjon?

#üveg #bútorkészítés #bárasztal #üvegbútor
2015. júl. 16. 06:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Keretet szokás csinálni a lábaknak...
2015. júl. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam már ilyen asztalt, ilyen szilikonos tappancsokon áltt az üveglapja.


De nem ideális, jobb lett volna lyukat kérni bele és szép krómozott csavarokkal oda rögzíteni, mert hiába nehéz meg erős párszor leesett.


Végül is nem csinálok többet ilyet, kemény, kopogós, van az a helyzet hogy törhet és álladóan takarítani kell, mert minden meglátszik rajt. Aztán leterítettük. De akkor már lehetett volna annyi erővel fából is.


A végén nekiadtam valakinek :)

2015. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!