Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Körülbelül 15 m2 pincében jó...

Körülbelül 15 m2 pincében jó ótlet kis otthoni konditermet csinálni? Linóleumot, majd arra egy nagyméretű szőnyeg elég lehet betonra?

Figyelt kérdés
Egy multigép, huzodzkodó, fekpad és sulyzók ennyire gondoltam. El fogunk férni? Télen nem lesz elvisrlhetrtlen hideg?
2015. júl. 27. 06:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a hidegtől félnék, hanem a melegtől. Nem fog elfogyni a levegő? Nyáron fog járni a szellő?

Télen lesz elég levegő folyamatos (kinti levegős) szellőztetés nélkül?

2015. júl. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Duenna ***** válasza:
100%
A körülményeket és az igényedet te tudod, nem is értem, miért kell ilyen kérdést kiírni. Mi nem látunk sem a helyiségedbe, se a fejedbe, hogy mit szeretnél.
2015. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pincébe az a lényeg, hogy jól szellőztethető legyen. Egészségtelen, áporodott levegőben sportolni többet árt, mint használ...
2015. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!