Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Bordó padló és függöny mellé...

Bordó padló és függöny mellé milyen legyen a hálószoba fala?

Figyelt kérdés
Eddig fehér volt,kevés bordó csíkkal. Férjem szineset szeretne,de nem krémszínűt... ötlet valakinek?
2015. aug. 1. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szürke, öreg-rózsaszín, ezüst.
2015. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fehér, krém, törtfehér, bézs, szürke, fekete (esetleg nem teljesen, csak 1 falon), szürkésbarna, ezüst, halvány arany vagy bronz. Más nagyon nem megy. Írták a halványrózsaszínt, de az iszonyúan giccses hatást kelt, meg nem is hiszem, hogy a férjed rajongana érte.


A kék, zöld, lila árnyalatai eleve ütik, szóval...Esetleg napsárga, ha az élénk dolgokat szeretitek, nekem az már túl sok.


Pár példa szerintem jó megoldásokra:

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi minkettőtöknek! Nekem fehéren szép,de a férjem rajong a szinekért... Szürke sem játszik nála... hát nehéz lesz,hogy mindkettőnknek tetszen,itt már kompromisszum lesz:)
2015. aug. 3. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Még az egyetlen, amit tudok ajánlani az az, hogy keress színpalettákat a tiétekhez hasonló bordóval fókuszban, és az alapján dönts a falszínről.


Azt is felajánlhatnád, hogy legyen fehér/szürke egy színes fallal. Az a baj, hogy a bordó nagyon markáns szín, szinte semmilyen más élénk szín nem passzol hozzá, csak pasztellek.


[link]

[link]

[link]

[link]

2015. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!