Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen dekorációkat ajánlatok?

Milyen dekorációkat ajánlatok?

Figyelt kérdés
a szobám felül fehér alul pedig sárga és egy narancsárga tapéta van köztük ami nagyon szép:) a bútoraim barnák. leirom az egész szobám: az ajtóm egy barna faajtó mellette van egy piros láda amivel valamit kezdeni szeretnék. mellette egy fehér tároló (royal caninos) és felette egy fekete tv van egy könyves polc amin ilyen barbis könyvek vannak:D meg alul kirakó,társas ami kb. 2-3 éve ott áll. a szekrényem ilyen vajszínű és mogyoró barna. már nagyon sok helyen láttam ilyen bútort de nem is tudom mi ennek a pontos neve. és parkettám van. az ágyam egy sima barna ágy. Milyen kiegészítőket vegyek? teljesen felszeretném dobni a szobám
2015. aug. 8. 14:15
 1/1 anonim válasza:

16/L

Hasonlóan tudnám leírni én az enyémet, mint te a szobád. Én posztereket és fényképeket raktam ki a falra, a függönyt és a szőnyeget is lecseréltem, ne mindig ugyanaz fogadjon.. És az ágyam helyén egy matrac van(amire anyum varrt huzatot, hogy azért nézzen ki valahogy) sok párnával és egy lámpasorral felette :) Saját kis kuckó. :)

Plusz teleraktam a plafont sötétben világító csillagokkal. :)

2015. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!