Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lehet matt (fehér) bútort...

Lehet matt (fehér) bútort magas fényűvé "tenni"?

Figyelt kérdés
Most fogunk összeköltözni a párommal és fehér magasfényű komódot keresünk. Az Ikeába sajnos nincs abból a fajta bútorból(vagyis hát ott nem is nagyon lehet kapni magas fényű komódot). Lehet buta kérdést tettem fel, de igazából azt sem tudom,hogy hogyan,miként gyártják a magas fényű bútorokat :D Aztán naiv módon megfordult a fejemben,hogy nem e lehet ilyen módon megoldani ezt a problémát. Vagy ha esetleg tudtok olyan jó minőségű bútor áruházat mondani,ahol lehet ilyen bútorokat kapni, azt megköszönném :)
2015. aug. 27. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Festve vannak. Én most csináltattam fényes fehér fürdőszoba szekrényt. Nem bútorlapból készült élfóliával vagy abs-sel, hanem külön festették az ajtóit.
2015. aug. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ikeás bútorral csak úgy tudod megoldani, ha megveszed a natúr fenyőt, és aztán festeted. A magasfényű festés nagy gyakorlatot igényel, hogy szép legyen, vagy géppel kell fújni. Csináltatni is lehet (pl. csak új előlapot az IKEA bútorra), van magasfényű fólia, így nem kell fából lennie.
2015. aug. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!