Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyire érzed modernnek a...

Mennyire érzed modernnek a lakásodaat? Szerinted átlagosan vagy modern stílusosan esetleg régimódisan élsz?

Figyelt kérdés
Nyilván mindíg tudna az ember egy csomó mindent kicserélni, de gondolok itt arra hogy te egy szépen berendezett házban élsz viszont a szekrényed az már elég régimódi, de neked jó avagy alig várod hogy lecseréld.
2015. szept. 13. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A bútorok mind újak (1-3 évesek, építkezés után vettünk mindent újonnan), de stílusukban rusztikusak, szóval ha belép az ember, szerintem nem az jut eszébe, hogy vadiúj :).


Gépesítettség terén szerintem maximálisan modern, van mosogatógép, szárítógép, robotporszívó.

Azon gondolokodom, hogy a felmosórobotot is kipróbálom mondjuk :D

2015. szept. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem vannak 100 éves bútoraim is.

Semmi pénzért nem cserélném modernre például a komódjaimat, vagy a tálalómat...

2015. szept. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem lassan 40 felé közelít a szekrénysorom, de költözéskor feldobtam csempetükrökkel, szépen elrendezett könyvekkel. Senki nem gondolná, hogy annyi idős, amennyi.

A többi berendezési tárgynál, falaknál, függönyöknél, szőnyegeknél, kiegészítőknél nálam a színharmónia a fontos, az árnyalatokkal játszom, amitől viszonylag modernnek tűnik.

2015. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!