Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen zárható tárolók léteznek?

Milyen zárható tárolók léteznek?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.. Nővérem és anyukám állandóak elveszik a ruháimat, cipőimet és mimdenféle más dolgaimat, amikor nem vagyok a szobámban. Ez nagyon felbosszant, ezért mindig bezártam a szobám ajtaját, mikor nem tartózkodtam bent...ez ugye nen tetszett nekik..Megtalálták a kulcsom, és kidobták..


Arra lennék kiváncsi, hogy milyen kulcssal/lakattal zárható dobozok léteznek? Be akarok szerezni párat, hogy ne tudják elvenni a dolgaimat...



2015. szept. 14. 16:30
 1/1 anonim válasza:
Nekem is van egy nővérem, amíg még vele laktam, nálam is ugyan ez ment, annyi különbséggel, hogy tőlem nem vették el a kulcsot. Attól függetlenül volt sokszor, hogy elfelejtettem bezárni, aztán kereshettem a szekrényemből, hogy mi tűnt el. Én is beszereztem egy zárható tárolót, de lehet lakatot is rakni magára a szekrényre. Nézd meg a biztonságguru honlapját, rengeteg a lehetőség a cuccaid megvédésére.. :)
2016. jan. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!