Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek ez a kanapé nem...

Szerintetek ez a kanapé nem lenne kicsi fekvőfelületbe 2 embernek? Nagyon tetszik de ettől félek.

Figyelt kérdés

[link]


Marhajó áron van, szép díszpárnákkal igen örökzöld kanapé, és nagyon kényelmes ültem rajta az üzletbe. Ággyá alakítható egy mozdulattal, ahol végződik a bal oldali karfa addig.

Nem vittem mérőszalagot nem mértem le így látványra kérnék tippeket hogy ez mindennapi alvásra 2 embernek milyen lenne? Elég fészkelődős típusok vagyunk :)

Mindenképp kihúzható kanapét szeretnénk, mert jön a baba és a nappali hogy mondjam enyhén szólva zsúfolt. Benne van a 3-as ülőgarnitúránk és mellette egy jóó nagy franciágy, hát mozogni necces nagyon, el se tudom képzelni hogy itt kisgyerek szaladgáljon, akinek amúgy külön szobája lesz ezért alszunk majd mi a nappaliba.

Na mindegy ez már részletkérdés, dormeo fedőmatracunk van ha úgy van, de ti megvennétek? Az a baj nem tudok rászánni többet sokkal max 180-ig.

Bőrt nem szeretnénk semmiképp cica miatt, nem kaparná, csak ahogy ugrik akaratlanul kint a körme meg nagyon kényes a bőr.

Szerintetek? Vagy ha ez nem milyet ajánlotok? Az a baj ülőgarnitúrák amik kihúzhatóak kimentek teljesen a divatból, a piac 80 %-át ezek a sarok ülők teszik ki.


2015. okt. 1. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

azt nem látom, hogy lesz ebből rendes ágy, és nem kanapé.


azt ne nézd, hogy milyen ár van áthúzva. ez a marketing, aminek sokan bedőlnek.

ha valamit el akarok adni 10 ezerért, de kiírom, hogy akció, leértékelés 20 ezerről 10 ezerre, máris többen megnézik, és azt hiszik, hogy milyen jó vásárt csinálnak, mert ez most csak féláron van. pedig szó sincs erről, sose volt 20 ezer.


szerintem ez nagy méret, de amennyiért ennyibe kerül, az véleményem szerint az anyaga. nem hiszem, hogy sokat bír. kikopik, elhasználódik. egy régi kérdést találtam a témában:


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__lakberendezes__5388822..

2015. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A középső részt kell kihúzni addig lehet ameddig a bal oldali karfa van és mögötte meg csak "kiemelni" és kész is.

Igazából most minden ez az anyag körül forog, csak sokszor vegyítik bőr karfával és fejrésszel amit mint írtam nem szeretném, így igazából sok választási lehetőségem nincs, mostani piac ebből áll :-/

Ára amúgy ha normális boltba venném nem outlet sajnos tényleg elkérnek érte 200-300 ezreket, de nem is figyeltem a teljes árat, lényeg hogy én több száz ezret nem tudok és nem is akarok rászánni egy kanapéra.

2015. okt. 1. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs más megoldás, megteszi, de tapasztalatom szerint az ilyen kihúzható kanapék mindennapi alvásra nagyon kényelmetlenek, mert nem homogén a felületük, ezért itt nyom, meg ott nyom.

A legjobb a franciaágy. Nekünk 160 cm széles van, most akarjuk kicserélni 180 centisre, mert mindketten fészkelődősek vagyunk és szeretünk elterülni, a 160 centisen ez lehetetlen.

2015. okt. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen ágyon nem lehet hosszú távon aludni, ahogy előbb is írták. Inkább keressetek felhajtható franciaágyat.
2015. okt. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!