Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Halványrózsaszín fal, borbó...

Halványrózsaszín fal, borbó sötétítő függöny + "kockás", többszínű (bordó, pink, halványr. , szürke) dekorfüggöny; mit ajánlotok ezekhez?

Figyelt kérdés
Lehet még több, másmilyen színt behozni, vagy ha nem, ezekkel hogyan lehet gazdálkodni? Legfőképpen kiegészítőkre gondolok, faldekoráció, ilyesmi. Nagy szobáról van szó.
2010. márc. 16. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Lakberendezőket és építészeket arra tanítanak, hogy 3 színnél ne legyen több egy helyiségben.(persze árnyalatkülönbségek lehetnek)Különben én megőrülnék egy ilyen színösszeállítású szobában.Vagy csak kislányról van szó? Mert ha férfi is használja, akkor...(én az ő helyében világgá mennék.)
2010. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lány vagyok. :D Igen, én is tisztában vagyok vele, hogy nem szerencsés túl sok színt használni egy helyiségben... (Egyébként lakberendezőnek készülök. :S) Nagy melléfogás volt ez a függöny, a világosrózsaszín fallal tudnék mit kezdeni, de így semmi ötletem sincs. Vagyis van, csak nagyon nem tetszik, nem az én stílusom. A függönyt meg nem engedik lecseréltetni, mert drága volt. (De persze szinte muszáj volt ezt, mert olyan CSAJOS...)


[link]

^ Itt van róla egy kép, hogy érthetőbb legyen az a kockás dolog.

2010. márc. 16. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem olyan rossz az a kockás függöny.Engem jobban zavar az a habos-babos lelkületű rózsaszín fal.Lehet, hogy átkenném valami másra, ami a függönyön található.
2010. márc. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
bocs, eddig még mindig csak én beszéltem. A szürke, vagy kékesszürke szín kicsit férfiasabbá és modernebbé tenné a szobát,vagyis ha egy hímnemű is beteszi oda a lábát, akkor nem futna rögtön el.Szerintem a rózsaszín nem csajos, inkább babás-kislányos,gyerekes.
2010. márc. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

A falat átfesteni a kockás cuccon található bármilyen másik színre és akkor már szabadabban mozoghatsz.

Én is megőrülnék egy ilyen helyiségben... 36/L

2010. márc. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki, talán mégis átcserélhetem a függönyt (de még nem biztos). Valami sima fehérre.

Nem tudom, mi baj van a rózsaszín fallal. :D Csak egy szín, vidám, fiatalos. Nem csak kislányok szerethetik.

De azért köszi a válaszokat. :)

2010. márc. 17. 13:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazad van, "nem csak kislányok szerethetik" ,a kisfiúk is.

ez a szín ilyen.

2010. márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy a függönyt honnan vettétek? Nagyon tetszik:)
2010. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!