Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lehet abból gond, ha az...

Lehet abból gond, ha az áramkábel nagyon közel van a gázkonvektorhoz?

Figyelt kérdés

Szóval vagy úgy oldjuk meg, hogy tulajdonképpen érintkezik a kábel és a konvektor (vagy legalábbis majdnem), vagy a szoba közepén vezetjük át.

Lehet gond az előbbi megoldással? Vagy inkább hagyjuk az esztétikai szépséget és vezessük át középen?



2015. okt. 20. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha hasznalni is akarod a gazkonvektort, kulonben nem.
2015. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván szeretnék így lassan fűteni :)
2015. okt. 20. 16:10
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Lehet abból gond, ha az áramkábel nagyon közel van a gázkonvektorhoz.
2015. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kovpet ***** válasza:

Valahogy ez nincs előttem :)

Egy rajzot vagy fényképet nem tudnál linkelni?

2015. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem sajnos. :/ Meg már át is strukturáltuk ijedtünkben.


Van a fal, amin ugye van a konvektor. és a rá merőleges falon van konnektor, ahova bedugtuk a hosszabbítót, hogy az átvezessen máshova. És a hosszabbító kábele így nagyon közel volt a konnektorhoz.


Remélem ez így érthető volt :)

2015. okt. 20. 16:28
 6/8 kovpet ***** válasza:

A "nagyon közel" mit jelent?

Egy konvektor azért nem szokott izzani, simán lehet alatta szőnyegpadló vagy parketta például. Azoknak sem lesz semmi baja.

2015. okt. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Nekem mögötte ment el az elosztó konnektorból évekig. Konvektor felett fél méterrel van a konnektor ugyanis.

Hát még itt vagyok, és írok neked...

És a szobámban is ugyanazok a dolgok vannak: szőnyeg, fal...

Inkább co-visszaáramlástól féltem, csövet néztem mindig, hogy illeszkedjen. ha parapetes, akkor nincs ilyen gond...

2015. okt. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha nagyon közel vannak egymáshoz, az áram nem fog fázni télen. Mégis milyen gond lehetne? Elolvadni nem fog a vezeték, az tuti, mert akkora hőtől a már a függöny is meggyulladt volna.
2015. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!