Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vélemények, tapasztalatok az...

Vélemények, tapasztalatok az alábbi bútorokkal kapcsolatban (? )

Figyelt kérdés

Fel szeretném újítani a szobámat, ezért új bútorokat keresek. A gond viszont az, hogy nem pesti vagyok. Érdekelne a véleményetek/tapasztalatotok/megjegyzésetek/tippetek ezekkel kapcsolatban, ugyanis elég sokat kellene érte utaznom.

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ár/érték arányban milyenek, nehéz-e összeszerelni, szétesik-e 2 hét után, nyikorog-e,stb.

Természeztesen lennének színek is a szobámban, de gondolom úgyis értitek:D

A válaszokat előre is köszönöm:)



2015. okt. 23. 00:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az IKEA nem rossz választás. Közepes minőség alacsony áron. Ár/értékben jó. Nem véletlenül megy mint az állat.
2015. okt. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek jók, egy tanács: ne vegyél rugós matracot. Az igazán jó minőségű csillagászati áron van...Jobban jársz egy közepesen kemény habszivacs matraccal, pl. a Malvikkal, vagy a Morgedallal (ez drágább), hasonló árban van. Ha veszel rá fekvőbetétet, még kényelmesebb, de anélkül is oké, a huzatuk pedig levehető és mosható, ellentétben a Hamarvikkal.
2015. okt. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Drágák. Az ikea valóban tud olcsó lenni, de akkor elég vacak dolgokat szedsz csak össze. Azt mindenhez számold hozzá, hogy + szállítás, + összerakás, gyakorlatilag pár doboz legót kapsz majd. A szállítás most nem tudom mennyi, bp-n belül 9000 volt pár éve.


Az a snile borzasztó kényelmetlen, hiába néz ki jól. Talán a kallax az egyetlen, amit ajánlanék, de abból van máshol jobb, inkább valami bútorboltot nézz szerintem.

Szét egyébként nem esik, nem is nyikorog, 5-6 év után a fehér cuccokról lejön a fólia néhol, de addigra úgyis cseréled.

2015. okt. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

én sem vagyok pesti, de nyáron voltam ott, és akkor elmentem az ikeába.

én nem mondanám olcsónak.

ha fogod magad és elindulsz bármelyik város bútorboltjaiba, találsz ennél olcsóbbat, és talán jobbat is.

persze biztos vannak nagyon minőségi termékek is, de azokat meg kell fizetni.

nekem a gardrób és az asztal nagyon gagyinak tűnik ennyiért.

azért, mert én is épp nagy gardrób-keresésben vagyok, csak én sokkal nagyobbat akarok.

és pl. a kikában is van ilyesmi 20 ezerért, de a lehető leggagyibb pozdorjából van, igaz rá van húzva az a külső burkolat, de attól az még gagyi. szét fog hullani.

persze nem a híres-neves bútorboltokba kell menni, mert az drága lesz, de mindenhol vannak kisebb magán bútorboltok, megfizethető áron.

hány km-re vagy tőle? nekem 15 km-re 143 ezret mondtak házhozszállításért, egyetlen ágyra.

ha te jóval messzebb vagy, akkor több tízezer lehet, vagy szerzel platós kocsit?

2015. okt. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 TappancsMancs ***** válasza:
89%
Mindenképpen érdemes lenne más bútorboltokban is nézelődni, neten is van elég sok. Azt érdemes szigorúan betartani ezeknél, hogy sosem tologatni ha teli van, kipakolás - elhúzás - bepakolás. Akkor magától okés, de nem erőltethetőek. Az összeszereléshez meg van képekkel útmutató és érdemes még az üzletben is megkérni őket, segítsenek ebben.
2015. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Segítenek ők, csak aranyáron, és azt sem úgy, hogy amikor neked jó. Majd amikor az alvállalkozójuk ráér. :D

Én tavaly komplett lakást költöztettem fel teherautóstól rakodóstól miskolctól pestre, 75 ezerért, szóval a 143 szerintem nagyon drága. A legtöbb online bútorbolt 15 ezerért szállít bármt bárhová, országon belül... én ebben gondolkodnék.

2015. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 TappancsMancs ***** válasza:
89%
Az aranyáron való segítést nem tudom mire érted, lehet én értem félre. Abban biztos segítenek ingyen az ikeában hogy a szerelésijét átnézik vele hogy így meg úgy tegye össze.
2015. okt. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utoljára egy 8000 forintos íróasztalt akartam velük összeszereltetni (már jó pár éve). Mondták, hogy jövő hét vége, és 20 ezer. Hívtam asztalost, az megcsinálta 5000ért. Konyhabútorokba darabonként tizen-huszonezer a gépek bekötése, ilyesmik. Szerintem eszement drága. Hogy átnézik-e, azt nem tudom, a vevőszolgálat lehet hogy hajlandó rá, de a többi várakozó meg fog lincselni. Az árukiadásnál biztos nem. A szállító sem, nincs rá idejük.
2015. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 TappancsMancs ***** válasza:
89%
:) nem összeszereltetés! Az más. Tanácsadás az összeszereléshez.
2015. okt. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 TappancsMancs ***** válasza:
89%
Ja? Szorry végig se olvastam. Okés.
2015. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!