Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol kaphatók jó áron kanapék?

Hol kaphatók jó áron kanapék?

Figyelt kérdés
Először ágynak nyitható sarokkanapét akartam, az egész internetet átböngésztem, mire végre találtam olyat ami modern, nagy fekvőfelületű, fix háttámlás (nem párnás). Most viszont csak arra jutottam, hogy nem sarkos kéne.. 3+1-eset keresnék, de megint csak nem találok sehol. Vagy ódivatú, vagy 200 fölött van az ára, vagy nincs karfája és fix háttámlája..

2015. nov. 2. 19:59
 1/5 anonim válasza:
Szia! Belinkelnél egy képet az általad keresett megoldásról? El nem tudom képzelni, hogy milyet keresel.. az ár nem lényeg, csak hogy tudjam, hogy is néz ki körülbelül. Én most vettem egy sarok kanapét és 2,5 hónapig kerestem, de végül minden kritériumnak megfelelőt találtam, éppen itt van a nappalimban, már meghozták, szombaton fogja összeszerelni a férjem... aludni is alig tudok. Annyi helyet megnéztem a 2,5 hónap alatt, hátha tudok ajánlani olyat, amilyenre te vadászol!
2015. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaj, az nagyon jó lenne!

Ilyen volt a sarkos, amit először kinéztünk:

[link]


Most meg ugyanilyet, csak sarok nélkül, hozzáillő puffal esetleg.


Kb ilyet: (csak szövetet és modernet és ágynak nyithatót)

[link]

2015. nov. 4. 18:48
 3/5 A kérdező kommentje:
és valami nagy fekvőfelületűt
2015. nov. 4. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. nov. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Dolo mobili diszkont, ha éppen nincs valami, hoznak vidéki raktárakból, nekem így sikerült venni gardróbszekrényt. És nem is drágák, házhozszállítás is van.
2015. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!