Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudnék Magyarországon...

Noncsicat kérdése:

Hol tudnék Magyarországon "rejtett" tükröt csináltatni? Link lejjebb található.

Figyelt kérdés

[link] Cfm ehez

Minden lakberendezési boltban megnéztem de nincs sehol. Az oldalról azért nem tudom megrendelni, mert nem szállítanak M.o.-ra. Leginkább az lenne a fontos, hogy az ékszertartós része legyen ennyire kidolgozott. Előre is köszönöm.


2015. nov. 10. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tűnik egy nagy dolognak, szerintem beszélj pár asztalossal
2015. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:

Egy asztalos simán meg tudja csinálni. Szerintem azt fontold meg hogy akarsz e úgy ékszert próbálgatni hogy közben csukogatod a tükröt hozzá. Egy ilyen méretű ékszer szekrény is lehetne akár stílusra is ez, és külön ha elfér a tükör valahol. A tükröt rá lehet ragasztani egy gardrób ajtó belsejére külsejére vagy egyéb helyen is, már ha fér. Jobban járnál. A szekrény meg lehetne akár ugyanilyen stílus, természetesen nem kell billenthető és több hely is lenne benne. Meg lehet dupla ajtósra is csinálni, az két ajtó két oldalra és még a hátulja, + alulra lehetne több egész lapos fiókot is csináltatni. A dupla ajtót meg két féle képen is meg lehet oldani, egyik hogy középen felezve másik, hogy mindkettő teljes szélességű de az egyik belülről nyílik.

Pl [link]


Rejtett tükör ezen nincs :P

2015. nov. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!