Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kinek van lávalámpa? Hogyan...

Kinek van lávalámpa? Hogyan kell használni? Többi lent

Figyelt kérdés

Kinéztünk egy 25w lollipop 2 lávalámpát.

Elvileg 2-3 óra kell mire felmelegszik és utána mennek a buborékok.

Ez az idő csak első használatra vonatkozik? Vagy mindig ennyit kell várni?

És ha letelt ez az idő kilehet húzni? Úgy is még mennek egy darabig a buborékok?



2015. nov. 12. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindig hosszú idő kell neki, mire elindulnak a buborékok.

Nem lehet kihúzni, folyamatosan áram kell neki.

Ha kihúzod, vagy kikapcsolod, akkor rövid időn belül leül az aljára a folyadék, megszűnnek a bubik.

2015. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a kis gyenge lámpa elég nehezen melegíti fel a viaszt, igen, roppant sok idő kell neki. Azért is használjuk ritkán, mert mire beindulna, már el is felejtettük, hogy mi van, másban vagyunk benne... Azért néha megy :) Elég szórakoztató és szép tud lenni, nem mindig csinálja pont ugyanazt, ugyanúgy.

Ha megszűnik az áramellátás, nagyon hamar abbahagyja a mókát, ráadásul sokkal kevésbé látványos úgy. Sötétben szoktuk használni, a lámpa nemcsak melegít, de szépen megvilágítja a dolgokat, hangulatos. Külső fényben más.

2015. nov. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat :)

Ment a zöld kéz 👍

2015. nov. 12. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Legelső beüzemelésnél irtó sok idő kell ehhez hogy menjenek benne a bubik. Nekem 5 óra folyamatos üzem után indult be, utána már elég volt kb 2 óra hogy menjenek benne a bubik. Én már nagyon ritkán használom mert oké hogy ott a polc tetején és közel van hozzá a konnektor de sokszor eszembe se jut hogy van. Egyébként volt hogy 2 évig nem használtam költözés végett és csak a dobozában kuksolt a szekrény aljában, kb másfél éve vettem elő akkor kellet bő 3 óra mire lett belőle valami, Viszont ha elindulnak a bubik akkor sem árt még órákig járatni mert még jobban fellazulhatnak és még látványosabb lehet. Volt már rá példa hogy esti kis összejövetelre be akartam üzemelni dekorációnak és már a buli előtt 2 órával bekapcsoltam hogy melegedjen a buli hajnali 2 ig tartott akkor már igen látványos volt az egész, azért tudom mert én voltam az egyetlen józan ember mivel nem ihatok.
2015. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
25w nem sokat fogyaszt ugye? Majdnem minden éjjel égne a lámpa.
2015. nov. 13. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!