Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kb mennyibe kerül egy jobb...

Kb mennyibe kerül egy jobb minöségü ágynemühuzat?

Figyelt kérdés
Pl. van a csomagban kétszemélyes paplanhuzat és két nagypárnára valo huzat. (nemtudom pont, hogy hogy vannak összekominálva)

#ár #ágyneműhuzat #jobb minöségü
2015. nov. 24. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ikeában 7000 Ft-tól vannak jó minőségű 100%pamut ágyneműhuzat garnitúrák. Meg kell nézni a leírásban, 144 szálsűrűségűt (vagy még sűrűbbet) kell venni legalább, az már bírja évekig, és nem bolyhosodik ki, nekem ilyenem van. Ott is van drágább, az gondolom még jobb, amúgy a határ meg a csillagos ég.
2015. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2015. nov. 24. 16:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Az IKEA-as termekek jok es szepek. A hatranyuk, hogy vasalni kell öket.


En a 'satin't ajanlanam, mert szep fenyes, szintarto, nem kell vasalni.

Satin & satin között is van különbseg.

A legjobb a 'Mako Satin' (ezt abszolut nem kell vasalni, egyiptomi gyapotbol. CSAK akcios aron szoktam venni mako-satin agynemüket, mert különben dragak. 10 evet siman kibirnak, a nelkül, hogy szint vesztenenek.


PS.: jo tanacs: mindig forditsd ki öket es visszajarol mossad. A zipzarakat huzd be. 40 C°-on eleg. Törölközövel SOHA ne mosd együtt az agynemüket.

A frottee törölközökkel surlodik az agynemü, elöbb 'elkopik' anyagban, legyen az akar milyen jo minösegü.


Lakast szeretnenk venni, ezert gyakran nezzük az ingatlanhirdeteseket.

A lakas - mondjuk szep - agynemü förtelmes. Még új gazdagéknál is.

Neztem a luxus ingatlanokat is. (csak kivancsisagbol), Az agynemüre abszolut nem tesznek semmi hangsulyt az emberek (80 millios ingatlan)


Ezert, örülök neki, hogy Te (Kerdezö) kicsit elgondolkodsz azon, hogy milyen agynemüt valasszal.

2015. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én télen nagyon szeretem a flanelt. Ebből sem szabad olcsót venni. Jobb minőség bőven 10 ezer felett van, pláne egy ilyen kétszemélyes készlet. Az is számít, milyen párnákat használsz. Az Ikea huzat nem passzol a hagyományos hazai párnákhoz...
2015. nov. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) végül vettünk ágynemüt 7 e ft volt 100% pamut tegnap mostam ki 40 fokon, remélem tartos lesz.. tényleg elég drágák..12 e is.. nekem meg lényeges volt, hogy minöséges legyen, ha már kiadok rá pénzt, amugy meg viszont nem minden nap veszek ágynemüt, tehát inkább kiadok rá kicsit többet, de elvárom, hogy akkor minösége is legyen az árához képpest :)
2015. nov. 26. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!