Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Sűrű szúnyogháló?

Sűrű szúnyogháló?

Figyelt kérdés

A hagyományoson bejönnek a mindenféle apró szálló, mászó, forgó jószágok. Azt mondják attól nincs sűrűbb..

Valami olyan kellene, amit nem szúnyogháló néven adnak el, de megfelel a célnak, ami jószágbiztosan sűrű, átlátszó (nyílván nem 100%-ban), valamint légáteresztő is. Erre bárkinek ha bármilyen ötlete van kérem írjon.

Nekem is van egy ötletem, mégpedig a tüll, de nem tudom légáteresztő e stb, esetleg ha arról tud valaki bővebben..


2015. dec. 1. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy neked melyik fajta a hagyomámyos, mi ezt az öntapadóst szoktuk venni, ez nekünk tökéletesen megfelel, semmi nem szokott átjutni rajta (ami látható rovar, pl. szúnyog, légy, hangya, pók...).

Egyetlen hátránya, hogy 3 évente újat kell feltenni (csak a hálót, az öntapadós rész a kereten tökéletes), mert az UV sugárzás tönkreteszi, könnyen szakad, az árnyékosabb (északi) oldalon sokáig bírja.

2015. dec. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Link lemardt:

[link]

2015. dec. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A felszerelés technikája nem mindegy. Az ablakokhoz csináltattam redőnyt, és lehúzható szúnyoghálót. (Hogy a portörléskor tudjam kirázni a portörlőt.) Na, ez vacak (pedig egy vagyon volt) mert a jószágok ha másznak egy kicsit, alul megkerülhetik. Ugyanez a szúnyogháló van a szuterén ablakain is, csak nem rolós, hanem keretre feszített változatban, az ablakkeretre facsavarozva. Na, ezen nem jön át semmi!!!
2015. dec. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Üdv,

Itt semmi extra, csak kifeszített, műanyag háló van. Megkerülni nem nagyon lehet, legxek szúnyogok nem is voltak csak elvétve, mikor az ajtón bekísértek, viszont a muslincák meg hasonló méretű számomra ismeretlen fajok bevettek minden nap, azért gondoltam, hogy nem elég sűrű és emiatt lazán átférnek. Persze a tévedés lehetőségét fenntartom. Viszont most hogy elfogytak, valamit ki kellene találnom a következő hadjáratra. Ezt a tapadóst nem ismerem, mennyire sűrű? A vasasban nincs olyan csak méterben, de azt mondták nincs sűrűbb, de azt nem kérdeztem, hogy nekik vagy általában..

2015. dec. 2. 10:20
 5/8 anonim válasza:
Méterárunál lehet kapni tüll anyagot. :)
2015. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt értem, de nemtudom megfelelne e. Légáteresztő? Csak neten ezt találtam, de nemtudom, hogy jó ötlet e
2015. dec. 2. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, nálam a muslinca méretüek sem jönnek be rajta, de arra gondolok, hogy a muslincák már eleve bent a lakásban kelhettek ki a gyümölcsökből.
2015. dec. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor az biztosan sűrűbb, majd meglesem a boltban ha találok valahol. Az lehet hogy épp azok nem, de többféle is volt, hasonló méretűek, amik nem is gyümölcsre mennek, csak ugyanúgy fényre. A muslincák csak egy faj a sok közül :)

Na jó, majd lesz valami, van még egy tél kiötölni :) köszönöm mindenkinek

2015. dec. 3. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!