Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Létezik olyan fólia ablakra...

Létezik olyan fólia ablakra ami helyettesítené a fehér függönyt? Nappal kintről nem látnának be de bentről ugyanúgy ki lehetne látni és a fényt is beengené?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Létezik,csak keresni kell a googliban.
2015. dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, nekünk az előző lakásban olyan volt több ablakon. Kívülről visszatükröződik, nem lehet belátni, de bentről kifelé simán. Viszont ha felkapcsoltuk a villanyt, akkor kintről is be lehetett látni. Napközben nagyon jó volt.
2015. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TappancsMancs ***** válasza:

Ha bármit ráragasztasz azt nem tudod teljesen átlátszóan is használni igény szerint, akkor az fix és szerintem nem annyira jó megoldás. Általában bármilyen árnyékoló is van azt hol leengedjük hol felhúzzuk.


Van sokféle ma már nálunk is típusra és színre is + átlátszóságra is, keress rá így > 'árnyékoló'


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Az üveg fix befedésénél szerintem még egy szép fehér jóféle reluxa is jobb szebb.

2015. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TappancsMancs ***** válasza:
Talán a rolettát lehetne javasolni mint leg egyszerűbb megjelenésűt helyette.
2015. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az első kettő megértette a kérdés lényegét. Ha rolót vagy reluxát szeretnék, nyilván nem tettem volna fel ezt a kérdést, hanem vennék rá egyet. Az a lényeg hogy szabad kilátásom legyen nappal amellett hogy be meg nem látnak kintről. De köszi
2015. dec. 10. 15:44
 6/8 anonim ***** válasza:
üvegfóliának, vagy ablakfóliának hívják.Van belőle sokféle mintában, színben is.
2015. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:
Én megértettem a kérdést csak te nem a választ. :) Érteni értettem ha elolvasod csak bizonyos okokból nem javasoltam azt mivel rossz megoldás, hanem más kombinációkat helyette. Arról meg nem volt amúgy se infó, hogy mennyire vagy tájékozott az árnyékolók választékában.
2015. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TappancsMancs ***** válasza:
Hogy érthető legyen a hátránya: ez olyan mint egy elhúzhatatlan fátyol függöny, egyfolytában takar de nem véletlenül találták ki az emberek az elhúzható állítható függönyöket, árnyékolókat. Szerintem az a helyes válasz ha furcsa találmányokra rámutatunk, mert vannak akik megfontolatlanul kitalálják a "tutit".
2015. dec. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!