Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Idén is úgy van IKEA karácsony...

Idén is úgy van IKEA karácsonyfa, mint korábban? Ugyanolyan feltételekkel? Már lehet venni? Kb. mikorra kapkodják el, meddig érdemes menni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 14. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Budaörsön lehet kapni, tegnap még volt, a feltételek a honlapon fenn vannak.
2015. dec. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont a hétvégén vettünk a budaörsiben. 6 ezer forint bármekkora normand fenyő ikea kártyával, jan. 2-30 között a blokkot ha visszaviszed, 3 ezer forintot levásárolhatsz belőle.


És amúgy elég sok szép fenyő volt még. 1,8 körülitől a kisebb 1 méteresig. 2 méterest viszont ne keress, azt nem árulnak. (ráfizetés lenne nekik) Lehet válogatni, kicsomagolják és vissza ha kéred, szóval elég rugalmasak. A meddig érdemest menni sajnos nem tudom, idén vettünk először így fát. (előző években nem volt, rokonlátogatás miatt pénzkidobásnak gondoltuk)

2015. dec. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elég korán kirakták, az emberek ilyen korán meg szokták venni?
2015. dec. 15. 10:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mikor veszed meg, ugyanakkor vágják ki az összest, szóval nem kapsz "frissebb fát" két nappal karácsony előtt, csak kevesebből lehet választani. És általában az árakat sem engedik le, szerintem sok úgy van vele, hogy inkább rohadjon rá az összes fa, de nem enged belőle még 24.-én délelőtt se.
2015. dec. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!