Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen gyakran vasaroltok...

Milyen gyakran vasaroltok antik boltokban?

Figyelt kérdés
Foleg a fiatalabb generaciot kerdeznem! Festmenyek, porcelanok, regi butorok.... Meg jatszanak vagy inkabb az IKEA, ami mindent kielegit?

2015. dec. 23. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Soha. De az IKEA-ban sem. Nem érdekelnek sem a festmények, sem a porcelánok. Bútornak meg jó az, ami megvan vagy 20 éve. Még bírja simán. Bár igaz, hogy pár évvel ezelőtt lett csinálttatva valahol (fogalmam sincs hol) egy egyszerű könyvespolc, mert már nem fértek a könyveim. Én ilyen könyves ember vagyok.
2015. dec. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ritkán szoktam mindkét helyen . Sőt hogy őszinte legyek még soha se antik boltba se ikeában nem vásároltam.
2015. dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még sehol nem vásároltam, de mindkettő vonzana.
2015. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:
A realitásérzékem azt súgja, hogy a fiatalok többségének nincs pénze antikvitásokat vásárolni.
2015. dec. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem drágák az antik boltok, jó a nagy bútorok talán, de a lakás kiegészítők, amikre én gondoltam abszolút nem
2015. dec. 24. 08:45
 6/7 anonim válasza:
soha, vagy csak nagyon ritkán
2016. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk az Alt Wien drága. Mindegyikkel foglalkozom, de még inkább régi könyvekkel. Az IKEA falai közé nem teszem be a lábam. F/39
2016. dec. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!