Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Bontott szalagfüggönyt el...

Bontott szalagfüggönyt el lehet adni, elcserélni, vagy valahogy hasznosítani?

Figyelt kérdés

Amolyan irodába való, elhúzható, a szalagok elforgathatóak.


[link]


Vásárolt lakásban volt, ami irodaként működött korábban, de nekem nem kell. Nem lakásba való szerintem.



2015. dec. 23. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vaterán elviszik.
2015. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attol fugg mennyire tiszta, de szerintem is dobd fel a vaterara vagy a jofogasra, hatha valakinek ez a szive vagya... Azert az ujkori aranak harmadat-negyedet ne nagyon haladja meg a hirdetett ar, kulonben eleted vegeig orizheted.
2015. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Méret? Ár? Állapot? Engem érdekelne.
2015. dec. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

- Van egy 320 cm hosszú karnisú, annak a lapjai 6 és fél centisek, és a 155 cm hosszúnak mértem őket.


- Van egy 245 cm-es karnissal, aminek a kapjai szélesebbek, 12 cm kb, és 240 cm bosszúak.


- Van egy pont ilyen, mint az előző, csak nem széles, hanem csak 6 centi szélességű csíkokkal,


- és van egy kicsi, ami 2m-es karnissal van, és a csíkjai is a kisebb fajták.


Nem mondom, hogy tiszták, mert eleve pókhálósak voltak kicsit, és azóta porosak is lettek valamennyire, hogy mellette tapétát szedtem le a falról.

2015. dec. 27. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!