Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jysk-ben visszaadják a pénzt,...

Jysk-ben visszaadják a pénzt, ha mégsem jó a termék (nem hibás), és nem akarom levásárolni az árát?

Figyelt kérdés

Nem a törvényre vagyok kíváncsi, hanem a Jysk megoldására, hogy járnak el ilyen esetben.

A termék mérete nem jó, ez csak itthon derült ki, és tudom, hogy nincs belőle nagyobb.


2015. dec. 27. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A jysk az nagy k.öcsög, nekem ordibálnom kellett hogy visszaadják a pénzt. Ez nem ikea, ahol szó nélkül visszaadják.
2015. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt csak akkor tudod meg, ha megpróbálkozol vele.

Gondolom még a Jysk üzletek sem egyformák, ott függ az ügyfélszolgálatostól is, akivel összeakadsz, függ az üzletvezető mentalitásától, függ a vásárlás óta eltelt időtől - és még számos tényezőtől.

Én annyit tudok, hogy az Auchanban simán visszaadják, Media Marktban esetfüggő, vagy visszaadják vagy ajándékkártyára töltik, amit bármikor levásárolhatok, a Tescóban el kellett kérnem a vásárlók könyvét, mire visszaadták - pedig ott volt egyedül tényleg jogos a kifogásom.

Mindenesetre sok sikert! Majd írd meg ide, hogy sikerült-e!

2015. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

OK, holnap megyek.

A honlapjuk szerint:


"Csere


Az eredeti csomagolású, ép és sértetlen állapotú árut szívesen visszavesszük, és másik árura cseréljük. Ezt a vásárlás helyétől függetlenül bármelyik üzletünkben megteheti. A csere lebonyolításához a vásárláskor kapott eredeti nyugtát is hozza magával. Amennyiben kínálatunkban nem talál megfelelő terméket kérésére a vételárat visszafizetjük."


Ez jól hangzik. Majd megírom!

2015. dec. 27. 17:16
 4/4 A kérdező kommentje:

Simán visszaadták, egy szó nélkül.

Gondolom azért, mert sok negatívum jelent meg róluk, és a vezetés változtatni akart. De ez csak az én véleményem.

A lényeg, hogy kedves volt a nő, segíteni is próbált, de egy lakberendezési terméket nem akartam szerszámokkal átalakítani, így inkább visszakértem a pénzt.

2015. dec. 29. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!