Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen magasságig kell csempéz...

Milyen magasságig kell csempézni a fürdőszoba falát?

Figyelt kérdés
Egyáltalán, mitől függ ez?
2010. márc. 25. 14:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nálunk is mennyezetig van csempézve és semmi gond nincs a pára miatt.

Viszont ha ilyen nagy a belmagasság, akkor 270-nél javasolnék egy álmennyezetet.

2010. márc. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2m-ig bőven elég, és tényleg indokolt lenne egy álmennyezet, mert a gatyád rámegy mire kifűtöd, és hát ki szeret jéghideg fürdőben zuhanyozni?
2010. márc. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

06:42-nek:

Régen az emberek anyagi helyzetét mutatta a ház belmagassága: a legszegényebb családok otthonaiba lehajolva lehetett belépni, módoséknál pedig 2,5 méteres ajtó, 3,5 méteres belmagasság is előfordult. Egy ilyen kúriát újítunk fel éppen.

2010. márc. 28. 23:42
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja ha te flancolni akarsz azzal, hogy milyen gazdag vagy, akkor nem értem, hogy miért csinálsz ügyet ebből.
2010. márc. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kérdező tegnap 23:42 hozzászólásához:

Szüleimnél 4,20m volt szintén a fürdőszobamennyezet, hasonló okból mit írtál. Kicsempéztem, de csak 2,5 m magasan, viszont a mennyezet alatt volt egy páraelszívó nyílás, amit olyan lelógó láncos akármivel lehetett nyitni zárni. A két vastag (kb. 15cm) rézfütéscső a padlótól a mennyezetig ért, de soha nem volt ott meleg amikor zuhanyozni akartam. 4,20-ról nehéz a mennyezetet leengedni 2,50-re úgy hogy ne legyen alatta baki.


Nálunk így volt.

2010. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

08:32-es hozzászólónak:

Mint írtam, ez régen volt, a mai építészet nyilván nem ilyen szempontokat vesz figyelembe. Az pedig, hogy egy hajdanán gazdag személy házát vettem meg, semmit sem árul el az anyagi helyzetemről.

2010. márc. 29. 22:25
 17/17 anonim válasza:
100%
Nekünk egyátalán nincs csempe, nálunk is zárt a zuhanykabin, a mosdópult felett pedig nagy tükör van.
2010. ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!