Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vegyek egy drága matracot,...

Vegyek egy drága matracot, vagy inkább egy olcsó ágyat matraccal?

Figyelt kérdés

Kaptam a szüleimtől egy 2 szobás lakást.De nincsenek benne bútorok,és túl sok pénzem sincs,ezért egyelőre csak a szükségea cuccokat veszem meg,hogy be tudjak költözni.

Na és szeretnék kényelmesen aludni,ezért úgy gondoltam,hogy veszek egy drága matracot,de ha a matrac drága,akkor ágykeret már nem igen fér a keretbe.Szerintetek nagyon gáz lenne ha egy ideig matracon aludnék?Vagy inkább vegyek egy olcsó ágyat?



2016. jan. 4. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vannak tök olcsón használt ágykeretek ágyráccsal.....
2016. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

használt fát ne, mert kérdés mennyire száradt össze, és mennyire fog nyikorogni.

talán most vannak akciók.

matracot próbálni kell, sokféle van, az, hogy drága még nem biztos, hogy neked jó is lesz. de simán lehet matracon aludni egy ideig, aztán nézegesd a kereteket.

2016. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ágykeret nélkül a drága matracod megnyúlik.
2016. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egy drága matracon nem aludnék a földön, főleg ha nem tudom mikorra tudok hozzá keretet venni.

Én egyébként egy komplett olcsó ágyat vettem matraccal és úgy voltam vele, hogy majd ha nagyon vacaknak gondolom és idővel lesz rá pénzem, akkor veszek hozzá egy jobb matracot, a keret tetsszen, ennyi a lényeg. Mostmár jópár éve megvan és eszemben sincs kicserélni. Egy jó párna és jó takaró, úgy alszok mint a bunda, de ébredek fájdalomra.

2016. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az ágykeretet én magamnak barkácsoltam össze, nyilván nem mindenki tudja megcsinálni de így olcsóbb volt és tudtam venni egy drágább, minőségibb matracot.
2016. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem! Szerintem nem gáz.

Matracból csak jót vegyél! Mindegy mire teszed!

2016. jan. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk, először matracot vettünk, leginkább azért, mert a kinézett ágykeretet nem lehetett kapni meg mondjuk annyira nem is bántam, mert az ágykeret még plusz 40 ezer volt és hát volt még mire kiadni. Úgy kb. két hónap múlva volt megint készleten a keret, akkor vettük meg. A matracnak semmi baja. Szerintem ne mondj le a jó matracról. A fél életedet benne töltöd, inkább ne egyszerre vedd meg. (Más kérdés, hogy nem tudom mit értesz drága matrac alatt, mert mi pl. az ikea drágább darabjait, de láttam, hogy más boltokban van olyan, hogy a 70 centi széles matracot adják 90 ezerért, két személyes 200. hát az meg azért túlzás. Mi 160 centiset vettük 80 ezerért zsák rugósat és az már szerintem tökéletes. Volt előtte ugyanekkorában 30 ezerért is matracunk, sima rugós, az sem volt rossz, de azért 4-5 év után már nem adott akkora komfortot. )
2016. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor végül veszek egy kényelmes matracot.Barkácsolni ne tudok,pénzem meg normális ágyra nem igen van :)) És hát elég rossz alvó vagyok ezért jobb lenne kényelemben eltölteni az éjszakát.Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. jan. 4. 12:48
 9/12 anonim ***** válasza:

A matrac így is jó lesz és nem lesz semmi baja, de ha majd átkerül keretbe és jó ágyrácsra, ilyenre gondolok, hogy ilyen íves és rugalmas, nem vastag sima egyenes: [link]

Akkor majd meglepődsz valószínűleg, hogy még mennyivel kényelmesebb lett, nálunk legalábbis így volt. Ágyrácsnál amúgy ez a lényeg, ilyen íves rugalmas legyen, nem feltétlen kell drága.

2016. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A matrac nagyon fontos , hogy milyen, a deréknak. Még ha fiatal vagy, akkor is.Egy olcsó ágyat kidobhatsz, ha a közepe majd egy-két év múlva besüllyed, de jó matrac, egy bollenrugós, az matrac marad még 30 év múlva is. Vagy vegyél epedarugósat, ha még árulnak olyat.
2016. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!