Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért utasítanak el folyamatos...

Miért utasítanak el folyamatosan? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Már többször beadtam Ikeába Eladói munkára a jelentkezésemet..Mindig elutasítást kapok pedig írok motivációs levelet és készítettem egy normális önéletrajzot is...Érettségim van..Alkalmi munkásként árultam náluk fenyőt és ott beszéltem az egyik vezetővel aki azt mondta hogy be tud vinni csak küldjem át neki az önéletrajzomat..Átküldtem de semmi válasz illetve reakció..
2016. jan. 26. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
... esetleg ha, szemelyesen adnad at?
2016. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem tetszett nekik az önéletrajzod, valamit rosszul írtál. Sok cég nem fárasztja magát az elutasító levelek megírásával.


Igazán nem bántásként mondom, de tény, hogy Lakberendezés témában tettél fel egy munkával kapcsolatos kérdést, ezek után el tudom képzelni, hogy az önéletrajzodban is volt valami komoly hiba.

2016. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amiatt, mert csúsztatsz.

Az itt megjelentetett kérdésedben is üti egymást két mondat.

Az egyikben azt állítod, hogy folyton elutasítást kapsz. A másik mondatodból kiderül, hogy válaszra sem méltattak. Szóval nem elutasítottak, hanem nem kaptál választ. Ha az önéletrajzodban és a motivációs leveledben is vannak ilyen ellentmondások, akkor eleve komolytalan munkavállalónak tekintenek.

2016. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert mást keresnek, nem téged. Ennyi. Nyilván van egy rakás jelentkező és van aki számukra jobban megfelel, mint te.
2016. jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!