Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Asztalosok a linkelt képen...

Asztalosok a linkelt képen lévő bútor kb mennyibe lenne?

Figyelt kérdés

nem bútorlapból szeretném,hanem a jobb fajta rétegelt lemez, vagy valami fából,ami nem esik szét 1-2 év múlva.

Mennyi ennek kb az anyagköltsége, és mennyi a munkadíj?


A beépített szekrény az ággyal együtt, az íróasztal és a kis tv szekrény érdekelne, hogy melyik mennyiből jönne ki.


Köszönöm.


[link]


[link]


2016. jan. 27. 10:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy a szoba belmagasság 2,60 a fal hossza 4m a szoba szélessége 3m
2016. jan. 27. 10:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok asztalos, de bőven millió felett. Sőt jobb anyagból inkább kétmillió felé...
2016. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2 millió??????????

Én sem értek hozzá,azért kérdeztem,de a két milka erős túlzás szerintem.


Hol vagytok azstalosok?

2016. jan. 28. 12:20
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Az asztalosok dolgoznak és nem a GYIK-et olvassák. Valóban azt gondolod, hogy egy asztalos a kérdésed alapján nekiáll rajzolgatni, számolgatni és ad neked itt egy árajánlatot? Hívjál fel a környezetedben egy asztalost és kérj tőle árajánlatot.
2016. jan. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyszer már ehhez hasonló kérdést tettem fel, és bizony több asztalos is válaszolt, privátban is írtak, és kaptam itt gyk-n keresztül pontos árajánlatot az adatok ismertetése után, azért gondoltam,hogy most is így kezdem.

1 millióm nincs rá,de pár száz ezer igen,és gondoltam ha itt mondanak egy megközelítő összeget,könnyebb. Vagy gyűjtök még hozzá,vagy örülhetek,hogy már most megvalósítható.


Sajna azóta az itt megismert asztalosok közül már kettő is külföldön dolgozik, a 3 pedig nem írt még vissza. (

2016. jan. 29. 10:54
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Első vagyok, nem véletlen írtam az adott választ... Annyira kevés asztalos van, hogy a várakozás több hónap, az árak az egekben... És a fa is nagyon drága. Egy-másfél millió alatt biztos nem úszod meg. Látom a körülményeket és az árakat, építőiparban dolgozom.
2016. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi,kedves első/utolsó, hát akkor spórolok még egy picit a fiam tökéletes szobájához. :)


Ment a zöld kéz.

2016. jan. 30. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!