Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szatén ágyneműben lehet aludni?

Szatén ágyneműben lehet aludni?

Figyelt kérdés
Barátnőm beújított egy szatén ágynemű garnitúrát az a fényes csúszós fajta. Valaki aludt már ilyenbe? Vagy csak szexelni jó benne?

2016. febr. 12. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet aludni is alatta, csak a csücskeiben rögzíteni kell a paplant, különben reggelre össze-vissza fog tekeredni benne (legalábbis nekem így csinált, míg nem rögzítettem). Bár én eléggé morcosan alszom, sokat mozgok, forgolódom alvás közben. Meg néha arra ébredtem éjjel, hogy lemászott az ágy mellé a földre :D
2016. febr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kánikulában biztos jó, egyébként télen? Brrr, mindjárt megfagyok a gondolattól is. Ja, hogy holnap Valentin nap! Bocs
2016. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenbe alszom. Megszokás kérdése, bár volt már hogy én is lecsúsztam róla :)
2016. febr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én csak ilyenben alszom meg selyem pizsiben és nagyon jó benne aludni és még kényelmes is. Igaz kicsit csúszik de nem vészes (legalábbis nekem nem volt az sosem).

26F

2017. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!