Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet jó minőségű ágynemű...

Hol lehet jó minőségű ágynemű huzatot venni? Ami nem csúszkál és jó anyagú.

Figyelt kérdés

Nem nagyon vagyok jártas ebben a témában, hogy melyik lehet a jó. Vettem már interspárba, Tescoba nem Olcsóért, de borzalmas.. A sok mozgolodástól reggelre össze vissza csúszik a paplan a huzatban, nem is beszélve arról h 2ik használat után már kezdett szét szakadni a varrás mentén.


Mit ajánlatok ami puha anyagú?



2016. febr. 17. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az ágyneműt és a huzatot is az Ikea -ban vettük. Nem tapasztaltuk soha ilyen problémákat.
2016. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak ilyen noname van, de most is megnéztem amin fekszem épp az is 100% pamut (sárga és cicás, nagymamám ajándéka), de durvább tapintású (nem zavaró egyáltalán, csak írtad, hogy puhát szeretnél). Ennek van takaró része is, de én már jó ideje csak egy puha, szőrös pléddel takarózok. Nekem ez vált be. Simogatóan puha és nem kell rá semmilyen huzat. Télen néha ha fázok, akkor egy melegítőfelsőt is felveszek a pizsire.(Meradiso van a címkéjén, másik nagymamám ajándéka :D).


Egyébként a Tescoban vettem leárazva egy 100% pamut zöld kockás szettet nekem az is bevált.

2016. febr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én karácsony előtt a Lidl-ben vettem flanel ágyneműhuzatot és szerintem egyszerűen zseniális. Ha legközelebb lesz megint veszek néhányat belőle, mert kenterben veri az összes nagy márkát.
2016. febr. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mennyiért vetted, utolsó? :)
2016. febr. 18. 09:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem 3.900. Múlt héten az egyik üzletben még láttam néhány elfekvő darabot.
2016. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lidl-s a meradiso, tényleg jó cuccaik vannak :) én gumis lepedőt vettem olyat 2t, meg memóriahabos nyakpárnát :)

De amúgy nekem is ikea ágyneműm van, mind a paplan meg a párna, és a huzatok is. Ott is vannak azért különböző kategóriák, de egyikse csúszkál szét :)

2016. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az ikeában vettem zsír új gyönyörű a paplan es huzat egyutt volt vagy 25 ezer de borzasztoan csuszkal. Minden reggeli torna visszarakni a sarkakat. A legcsodasabb hogy rázással nem megy vissza a helyére. Ennyi erovel minden nap ujra is huzhatnam. Vagy huzat nelkul hasznalnam ugyis moshato es jo vekony.
2022. szept. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!