Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jó ez a Dormeo Eucalyptus...

Jó ez a Dormeo Eucalyptus matrac és párna? Fáj tőle mindenem.

Figyelt kérdés
Pár hete vettem egy Dormeo mattress topper Reneww Eucalyptus matracot, ami 6 cm-es. Hozzá járt a párna, meg még egy másik párna ajándékba. Ki is próbáltam azonnal. (Csak a matracot, a párna a régi volt). Viszont reggelre rettenetesen fájt a lapockám, a vállaimat alig tudtam mozgatni. Na mondom, ez a matrac miatt van. Egy hét múlva megint rajta aludtam, ugyanaz a helyzet. Ennyire rossz éjszakám nem sok volt, sokszor felébredtem. Hajnalban ki is cseréltem, a párna kemény volt. Fájt mindenem. De mindenki más dicséri, hogy mennyire jól alszik rajta, meg minden. Egyik ismerősömnek van egy tizenéves Dormeo-ja, ami fele ilyen vastag. Amikor nála aludtam, azon, nem volt semmi gond. Ötletek? Nem használom a matracot, se a párnát, mert reggel alig tudok megmozdulni. Nem azért fizettem 30 000 Ft-ot, hogy másnap ne tudjak mozogni. :D

2016. febr. 19. 19:37
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


Egyébként gerincferdülésem van.

2016. febr. 19. 19:42
 2/3 anonim válasza:
100%
szerintem minden nap feküdj rajta...megkell szoknod!ha eddig puhábbat használtál,akkor azért van...de hidd el,jó ha keményebben alszol,de időkell hogy megszokjad,ám a hatás nem fog elmaradni!
2016. febr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! :D Ment a zöld pacsi! :D
2016. febr. 22. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!