Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti ezekhez hasonló kézzel...

Ti ezekhez hasonló kézzel készített tárgyakért mennyi pénzt adnátok? Vennétek egyáltalán ilyesmit?

Figyelt kérdés

Ehhez hasonló cuccok, ha mondjuk rendelhetsz is mintát, színeket is választhatsz, amilyet csak akarsz. (ruha és egyéb lakberendezési textilek közül bármit választhatsz) Jó minőségű anyagokból elkészítve, igényesen, egyedien, kézzel. Textilfestékekkel.


[link]


[link]


[link]

[link]

[link]


[link]



2016. febr. 24. 01:37
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem személy szerint semmiféle ilyen bóvli nem kellene, egészen más az ízlésem.
2016. febr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
83%
Jesszus! Még ha nekem fizetnének érte,akkor sem tenném ki ezeket a lakásomban.
2016. febr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Az ízlések különbözőek, de ezek is eladhatóak, mert van rájuk némi kereslet.

Személy szerint nem sok pénzt adnék értük, mivel ismerem a termékek nagyker árát.

(Ami a töredéke a bolti árnak.)

2016. febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Az alibaba.com oldalon van olyan díszpárna, ahol 100 db a legkisebb rendelhető mennyiség. Nem hiszem, hogy ezek kézzel készített termékek, bármit is állítanak róluk. A bagoly vagy farkasos díszpárnát szerintem ezrével tolja ki a gép magából, és nem kézzel készített termék!
2016. febr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam, hogy ezek kézzel készítettek. A kérdésem az, hogy ha tényleg kézzel készített lenne és minőségi, akkor vennétek-e? Ezek csak példák voltak, nem kell feltétlen ilyen stílusúnak lennie, megrendelésre bármilyet készítene az illető.
2016. febr. 25. 23:27
 6/6 anonim ***** válasza:
2. és utolsó 2 tetszene, hogy mennyit fizetnék az attól függ mekkorában venném, milyen nehéz a technika, stb de a párnák olyan átlag 50x50-esben egy 4-5 ezret szerintem megérnek ha tényleg szép, minőségi munka, a falikép nem tudom, nagyon méret függő.
2016. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!