Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Érdemes hálós háttámlájú...

Érdemes hálós háttámlájú forgószéket venni?

Figyelt kérdés

Ezek mennyire tartósak?

Nem szoktak elszakadni néhány év után?


[link]



2016. márc. 8. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebben az arkategoriaban tokmindegy, hogy halos, vagy nem, valoszinuleg kenyelmetlen lesz nagyon, es 2-3 ev alatt lesz valami komolyabb hibaja. Normalis szek 50e-tol kezdodik.
2016. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem venném hálósat mert tuti beleakad minden és kiszakad gyorsan.Nekünk sima műbőr van Jyskes.4 éve megvan és kényelmes.7000 ért vettük.
2016. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én találkoztam ilyen hálós székkel, elég ellenállónak tűnik a háló anyaga. Mivel meg van feszítve, így nem is nagyon akad bele semmibe, elcsúszik rajta az asztalsarok. Ami meg már ezt a hálót is kiszakítaná, az már a műbőrt (vagy talán még a bőrt) is kiszaggatná.

Mondjuk arról lövésem sincs, hogy milyen árkategóriába eshetett, de beleülve egész kényelmesnek tűnt. Mintha jobban igazodna a test alakjához mint a hagyományos szivacsos székek, kevésbé nyom. Hosszú távon (órákon át) tartó ücsörgésről sem tudok véleményt mondani.

2016. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és a kialakítása is olyan, hogy a háttámlája homorított, tehát még kisebb is az esélye annak, hogy bármi bele tudjon akadni (a háló minden pontja kisebb íven fordul mint a támlát tartó vascsőkonzolok). Gyakorlatilag forgással semmi nem tud beleakadni, legfeljebb bele lehet vele tolatni az asztalba. Ez mondjuk nem biztos hogy kellemes érzés, mert gyakorlatilag semmi nem védi a hátat így az asztalsaroktól, de azért így tolatni ritkán szoktak egy irodai székkel.
2016. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem hálós van, szeretem. A kárpit már kopik, de a hálónak semmi baja. Igaz, 80 ezer volt...
2016. márc. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 puritan ***** válasza:

Ezeknek nem a háló a gyenge pontja, hanem a mechanikájuk. A fiamé kb. két éves, letört az egyik karfája, elhajlott az a lemez, ami alul az ülőkét tartja, és úgy elvékonyodott a szivacs az ülőrészben, mintha ott se lenne. Valamint lötyög az egész, ha beleülsz.


Ha jól megnézed, a szerkezete egy kaptafára készül az összesnek, gondolok a 0-40eFt-os kategóriára, csak az ülőke, és a háttámla formája más.

2016. márc. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amit én láttam hálós széket, azon eredetileg nincs is szivacs :D Az ülőkéje is ugyanabból a hálószerű anyagból van készítve, mint a támlája.
2016. márc. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van az irodában, karfa nélkül. Nyáron nagyon jó, mert szellőzik, ezért választottam.
2016. márc. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!