Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Megéri a JYSK-nél vásárolni...

Megéri a JYSK-nél vásárolni irodaszéket? Illetve megéri ilyen árkategóriában vásárolni?

Figyelt kérdés
Nézegettem 15-20 ezer forint körüli székeket, és a véleményeket róluk a JYSK oldalán. Általában jó véleménnyel vannak az emberek a termékekről, de néha olvasni olyat, hogy kiszakadt a csavar a háttámlából, a szék kicsit az egyik oldalra leejtett, eltört a kartámasz, stb. Ugyan nem tudhatom, hogy ezek a hozzászólók hogyan használták a széket, viszont nekem megingatja a magabiztosságomat a székek iránt. Kicsit olyan érzésem van, mintha ennyi pénzért nem minőségi, hanem egy gyenge, kínai terméket vehetnék. Sajnos nem tudok 50-60, vagy akár 70 ezret költeni egy székre, így ebben az árkategóriában kell maradnom, de nem szeretném, ha a megvett terméket csak pár hónapig tudnám használni. Mi a véleményetek és/vagy tapasztalatotok a boltról, illetve az ilyen árkategóriájú székekről? Milyet ajánlanátok hosszútávra? Fontos szempont a kartámasz, a kényelem, és a tartósság.

2016. ápr. 17. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért húszezerért ne várj túl sokat.
2016. ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

húszezer nem kevés pénz, nem kell elrugaszkodni a földtől.

húszezerért sem vár hibás árut az ember, de még öt ezerért sem!


tessék, leszűrtem neked a jysk-es sztorikat, ez egy fogyasztóvédelmi blog, érdemes olvasgatni:


[link]

2016. ápr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Értem, olvasgattam pár cikket, és hát elgondolkodtató... Szerinted hol lenne érdemes szétnézni? Talán a KIKA-ban megbízhatóbb termékek vannak?
2016. ápr. 17. 13:31
 4/5 anonim válasza:

22 ezer forintos JYSK szék tönkrement 2 év után, a görgő műanyag része elrepedt az ÖSSZES oldalon, végül az egyik teljesen le is tört.

[link]

Ez volt az a szék.


Utána vettem egy térdeplőszéket majd 20 ezer forintért, bár nem a jysk-től, de az sem ér semmit.


21 században nem lehet egy normális széket venni ami megfelel a legalapvetőbb ergonómiai követelményeknek és nem **** szét 2 év alatt.

2016. jún. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja és én ezt a kék széket sem mondanám kényelmesnek, a benne lévő párna semmit sem ért, kb olyan volt mintha fán ülnék, háttámlája mindenhol ki volt párnázva, csak ott nem ahol a gerinc hozzáért... Nevetséges.
2016. jún. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!