Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen virágzó szobanövények...

Milyen virágzó szobanövények érzik jól magukat ablaktalan fürdőszobában?

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Művirág.
2016. máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szinte állandó sötétbe még a gaz se marad meg
2016. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csinálj mesterséges növényvilágitást. Akkor lesz lehetöséged.
2016. máj. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sötétben egyik növény sincs meg, nem tud fotoszintetizálni.

Ha valami kis fény bejut (nyitva szokott lenni vagy nincs is ajtó, üvegtégla, miegymás, de azért még nem jelenik meg nagy fénymennyiség, mert ha sokszor vígan besütne a nap az ajtón, akkor bizonyára nem írtad volna ki a kérdést), akkor sem hiszem, hogy elég az egy virágzó növénynek, max. valami kis lassan növő extrém igénytelen valaminek...

2016. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ablakot nem tudok varázsolni, panel fürdőszoba. Valahol olvastam ilyet neten, hogy vannak olyan szobanövények (még virágos is, akármilyen furán hangzik), amik bírják, csak nem találom. Művirágot még sírra sem viszek.
2016. máj. 24. 15:07
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

az egy dolog,hogy aki eladni akar az mit mond annak érdekében,hogy megvedd.


művirág témában: már régen nem szitokszó a művirág.

már nem az az undorító szinű és ocsmány műanyag fröccsöntött borzalmak vannak.sőt-szerintem az már nincs is.

a mostaniak már csak akkor megkülönböztethetőek az igazitól ha megfogod.

ráadásul pont erre az esetre találták ki,hogy ne kelljen lemondani erről a díszítésről annak akinek ez a mániája.

2016. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utálom a művirágot, akárhogy néz ki.

Egyébként most úgy néz ki, hogy amit Praktikerben vettem orchidea, az jobban érzi magát a fürdőszobámban, mint a lakás többi részén, a másik, ami világos helyiségben volt, ugyanolyan gondozás mellett hervadni kezdett, úgyhogy egyet találtam.

Nem olyan oldalon olvastam, ahol el akarnak adni és érdekük lenne.

2016. máj. 27. 13:03
 8/8 anonim válasza:
Az orchidea jó választás. Esetleg még a vitorlavirágot próbáld ki.
2016. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!