Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik falszín a legjobb egy...

Melyik falszín a legjobb egy világos nappalinak? Legyen fiatalos, de ne legyen sötét. Citromsárga?

Figyelt kérdés
2007. nov. 13. 22:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
80%
én nemrég festettem át narancssárgára és imádom. annyira szép fény van az egész helyiségben, mintha télen is sütne a nap. az egyik fal végig üveg, ha besüt a nap vagy csak világos van, jobb kedvre derít.a citromsárga túl világos, ha sok az üveg inkább kerüld.
2007. nov. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a halványsárgát vagy nagyon halvány napsárgát javaslom, az olyan, mintha mindig sütne a nap... Mindenképp pasztellszínt, mert az erős színeket nagyon hamar meg lehet unni.
2007. nov. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
87%
Én múltkor láttam halványlila szobát. Nagyon-nagyon jól nézett ki! :)
2007. nov. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam, hogy a sárga szín tanulásra ösztönöz.
2007. nov. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Szerintem a halvány barackszín nagyon illik egy nappalihoz.
2007. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Semmi esetre se citromsárgát válasz! Nagyon hideg hatása van, ha nem süt be a nap a szobába. A halvány barackszin viszont nagyon hangulatos, akkor is ha borongós az idő.

És nagyon jól megy hozzá pl, a sókristály-lámpa.

2007. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Ugy hivják,hogy napsárga nagyon sok szinezőt igényel,szép világos,barátságos lessz tőle a szoba,ajánlatos a szinezőt festékboltostól kérni,legjobb hérába vagy tilatexbe,mindenesetre nem olcso gagyi festékből leverni.
2007. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
A milyenk világos búzavirág kék, a mennyezet és alatta egy 20 cm a falon még fehér, és a két szín találkozásánál egy vékony bordűr van. Nagyon-nagyon szép lett. A Duluxnak szép festékei vannak.
2007. nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

A sárga szín idegesítő, ahogyan én tanultam annak idején.

A helyedben narancssárgára festeném.

2008. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

szerintem vagy a citrom vagy a nari sárgát válszd !De ha a narit választod akkor is a halványabb fajtát!Szerintem nincs rosszabb egy sötét lila-kék-pink-piros(-stb) színű

szobánál!!

2008. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!