Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel dobhatnék fel teljesen...

Mivel dobhatnék fel teljesen fehér szekrénysort a nappaliban?

Figyelt kérdés

Nem vagyok sajnos kreatív, és szerintem az ízlésem is hagy némi kívánnivalót maga után, ezért kérem ki a véleményeteket. Adott egy szekrenysor, ami nagyrészt hatalmas akasztosszekrenyekbol áll. Mivel mindegyik fehér, és mar 20 évesek a szekrények, ezért kissé mar ráuntam. De most nincs keret arra hogy lecseréljek egy komplett szekrenysort.

Ezért kérdeznem azt hogy ezt miképp lehetne feldobni? Vannak szép bútor matricák, de fogalmam sincs hogy milyen mutatna jol. Nem szeretnem az egész szekrényt lematricazni, mert az talán túl nagy változás lenne. A falak barnák. Valakinek valami ötlet, hogy milyen matrica dobná fel?


2016. jún. 5. 07:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Kb. 1,5 - 2,0 cm széles (arany), aranysárga színű öntapadós csíkot vásárolnék:

- ha teljesen símák az ajtók, akkor a szélétől számítva kb. 10-15 cm-rel bentebb ragasztanék belőle "keretet" körbe

- ha az ajtókon van valami olyan kiugró rész, amit ki lehetne ezzel emelni, vagy körbe-ragasztva... szóval csak szolídan, a túlzott "díszítés" inkább rontana rajta.

Ahogy mondani szokták, a kevesebb, az többet mutat...

2016. jún. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!