Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol kaphatok méretben is...

Hol kaphatok méretben is megfelelő mintás ágytakarót?

Figyelt kérdés
Egy 160x200 cm-es franciaágyra keresnék Juventus logós/mintás ágytakarót, azonban sem hazai, sem külföldi (ebay, amazon) oldalon nem találtam méretben megfelelőt. A legtöbb helyen 120x180-as méretben találhatók, van ahol még ennél is kisebb. Ha megoldás, szívesen varratnék is egyet, ha megtalálnám rá a megfelelő embert. A válaszokat előre is köszönöm!

2016. jún. 29. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan megfelelő embert nem tudok (vagyis én ismerek, anyukámat) de ha megrendeled a kisebb méretűt és valaki varr neked rá egy szegélyt valami hozzáillő színű anyagból, akkor meg van oldva. Azért mondtam anyukámat, mert szinte akárki, aki tud varrni megcsinál egy ilyet.
2016. jún. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jún. 30. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!