Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy műhely szerelőaknáját...

Egy műhely szerelőaknáját minek lehetne berendezni?

Figyelt kérdés

Kb 1m széles 6m hosszú és 2,2m mély.

A mühely a tetején van, és 1 m elmegy a lépcsős létrának.

Marad 5 méterem.

Gondolkoztam hogy műszaki rajzhoz legyen köze de az inkább az előtérben lenne jó.

21nm-eres a garázs egy garázsokból álló területen.

Mindenki műhelynek használja. De magával az aknával nem foglalkozik pedig az még +6nm terület. Raktárnak nem tetszene. Mellesleg az előző tulaj szemét tárolónak használta. Emelett van esztergám, állványos fürészgépem, bak köszörűm, gyalugépem, fexek, fúrók, sarokcsiszolók, fém szekrényem, és vagy ezer eszköz aminek még a nevét sem tudom.


Szóval az aknát minek érdemes berendezni?



2016. júl. 2. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán alkalmas azon kivül semmire mint amire kitalálták.

Bepolcozni nem praktikus, az 1 m szélesség kevés.

Lepakolhatsz bele olyan dolgokat amik ritkán kellenek.

Persze azt is csak úgy ha tavasszal nem jön bele víz.

2016. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

bármilyen furcsa.. ha szerelőaknának van tervezve.. akkor arra is való.

Megpóbálhatsz BAR-t-t nyitni odalent,vagy edzőtermet üzemeltetni,esetleg jakuzzi-t,de rá fogsz jönni csak arra való,aminek rendeltetett,

2016. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nemmá! Reménykedtem hogy valami külöleges dolgot csinálhatok belőle. Csakhogy szerelőaknának sem jó. Amúgy nem vizesedik. Száraz marad. Épp elférek lent.

Nem gondolkodnátok mégis valamin mire lehet szükségem mielött szükségem lenne rá? Amúgy arra is gondoltam hogy elférne egy hűtőláda a végében állítva.

2016. júl. 2. 23:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Csinálj belőle jacuzzit.
2016. júl. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Inkább nem. Utálom a medencét.

Mért érzem úgy hogy poénra veszitek, pedig én komolyan gondoltam hogy minden négyzetmiliméterét kihasználjam a garázsnak.

2016. júl. 3. 00:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Vegyél rá padlót, és vág(as)d méretre, hogy passzoljon az akna tetején körbefutó nútra (1 cm hézaggal). Ezzel szépen kitöltöd az akna tetejét, és problem solved.

Sőt, így alul még berendezheted akár borospincének vagy veremnek is.

2016. júl. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Másra tényleg nem tudod használni, mint útban lévő lomok tárolására, esetleg a téligumit, nyárigumit lerakhatod oda stb.

De a tetejére csináltass padlót, hogy ne ess bele.

2016. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Fedett aknám van. Arra gondoltam oda dobom a gy-k-n trollkodókat. :) holnap bele is ugrom.

Berakok egy hűtőszekrényt. Nincs kocsim és a 28-as csepelemnek nincsenek téligumijai :)

2016. júl. 5. 17:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a Gyakoris trollokat oda akarod berakni, akkor kell egy városnyi méretű szerelőaknád.
2016. júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos, mivel szerelőaknának hívják, használd a nevének megfelelően. Töltsd meg szerelőkkel.
2016. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!