Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek milyen színű...

Szerintetek milyen színű legyen a szobám?

Figyelt kérdés
A családommal úgy döntöttünk, hogy átalakítjuk a lakást, és még egy szobát létrehozunk. Öcsémmel világéletünkben egy szobán osztoztunk, ami-hála Istennek-a közeljövőben megváltozik, mivel lassan utolsó éves egyetemistaként félő, hogy kénytelen leszek éjszakázni, ami szintén csak tetézné a feszkót közöttünk. Először szeder lilát akartam, de erről szüleim gyorsan lebeszéltek, mivelhogy nagyon lányos, nekem viszont a lila a kedvenc színem. A hasznos tippekért nagyon hálás lennék, köszi! :)
2016. júl. 6. 20:38
 1/7 anonim válasza:
A te szobàd.akkor lila.!
2016. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért,ha jó sötét lila és nem rózsaszines,és mondjuk csak az egyik fal ilyen,és a bútorok letisztulatak és fiúsak,akkor miért ne?
2016. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez mondjuk nem sötét lila,de sztem férfias...

[link]

Itt pl. a kiegészítőben vsan lila...a fotel kifejezetten férfias

[link]

2016. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez attól is függ, milyen fekvésű a szobád. Nekem nyugati, így ilyenkor nyáron déltől kilencig gyakorlatilag egész délután besüt a nap. Mellette imádom a világosságot, így nekem barack színű - nagyon bevált! :) Nézd végig a bútoraidat, szőnyeget, függönyt, stb, mi illene hozzá! Ne kelljen mindenből újat venni. A lilával én óvatosan bánnék a helyedben, mindenképp kikérném a festő tanácsát.
2016. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én most közel 30hoz az alábbiak szerint festetem ki s szobákat: a falak és a bútorok természetes és semleges színűek: taupe, homok, vanília, halványszürke.

Kiegészítőkben, mint pl ágynemű, függöny, díszpárna, stb. meg élénkebb szín, pl lila.


Nekem volt pl pink korszakom, amiből lett hirtelen piros, és végül ez a szolidabb. Mit szólnál ehhez a megoldáshoz? Ha 2 év múlva rájössz, hogy túl lila, könnyebben tudsz változtatni.

2016. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, vagy csak 1 fal sötétlila
2016. júl. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 buszSTOPhun válasza:
amilyen színü a hazatok/sarga/zold(nem kell green screen mert ott lesz a falad
2016. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!