Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Létezik olyan oldal, vagy...

Létezik olyan oldal, vagy valamilyen lehetőség, hogy beküldöm a fürdőszobám alaprajzát, és csinálnak ebből egy tervrajzot, hogy lehetne felújítani?

Figyelt kérdés
Sajnos borzasztóan pici a fürdőszobám, kád van benne, amitől szeretnék megszabadulni. Vannak ötleteim, de mégis szakember kellene hozzá.
2010. ápr. 16. 18:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
Épitészirodák erre vannak... tuti ilyet is vállalnak..
2010. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, csak azok mind fizetősek, és gondolom, mint Budapesten minden szolgáltatás, így az is sokkal drágább, mint vidéken. Azért kérdeztem, hátha van ilyesmi, mert ingyenesre gondoltam.
2010. ápr. 16. 18:27
 3/11 anonim válasza:
Nők Lapjában szoktak lenni lakásátalakítások és nagyon jó ötletek vannak általában. illetve ha google-ban rákeresel mondjuk, hogy kis fürdőszoba tervek, stb. Próbálkozz. Amúgy én most láttam egy kis fürdőszobát, úgy megoldva, hogy négyzet alakú volt 4 nm, középen volt az ajtó az egyik oldalon végog a kád, a másikon a mosdó egy egy hosszú szekrényen és szemben egy mafas nyitott szekrény. De látatlanba nehéz.
2010. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nah, kb. nekem is ilyen a fürdőszobám...csak az a baj, hogy ezek mellé semmi más nem fér. Egyedül lakom, de se szennyes kosaram nincs, és a kozmetikai szerek is alig férnek el..Épp, hogy megtudok fordulni.Belépek balra a mosdó, jobbra a mosógép, és egyből szembe a kád. Szóval tényleg nagyon picike. Gondoltam, hogy a kád helyett tusoló kéne, de a legkisebb zuhanytálca is 80x80as...még az is nagy. :S

Nem beszélve arról, hogy a villanybojler is a fürdőben van....lehet beküldöm a nők lapjába, mert semmi ötletem nincs, hogy lehetne megoldani...a konyhámnak is borzalmas az elhelyezése :S

Köszi azért.

2010. ápr. 16. 19:23
 5/11 anonim válasza:

Megint én...ha belekontárkodhatok...

A szemba kád nagyon nagy helyet foglal el. Azért jobb hosszában, méghozzá úgy hogy a túlsó sarokból indul. lehet kapno asszimetrikus kádakat azok a leghelytakarékosabbak. Általában 100x150 centisek, így a végében elfér egy 40x60as felültöltős mosógép hosszában. A másik oldalon pedig a mosdó lehet ilyen [link] és akkor alá befér akár polc, szekrény, szennyeskosár de akár a mosógép is.

2010. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

És megint én...:)


Ez egy jó oldal még ebben a témakörben: [link]

2010. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy bárki ingyen tervez Neked fürdőszobát? Te szoktál ingyen dolgozni? Vannak belsőépítészek, lakberendezők, akiknek ez a szakmájuk. Nem olyan egetrengető összeg, szerintem megéri megbízni valakit ha Te nem tudod kitalálni, mi lenne a legjobb.
2010. ápr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

figyelj, nekem is nagyon kicsi a fürdőm, mégis sikerült egyedül megoldanom. ráadásul nekem épített zuhanykabinom van, és rengeteget kellett mászkálnom a zuhanyajtó miatt.


na, de egy használható 5let: nézd meg a környékeden található lakások ingatlanhirdetéseit, hátha azok közt vannak jó képek :)


és ezen az ingyen dolgon tényleg gondolkodj el: te szoktál ingyen dolgozni?

2010. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem arra gondoltam, hogy ingyen csináljanak meg mindent...azért kérdeztem, hogy van e esetleg ilyen program, vagy oldal...miért a nők lapjában nem ingyen csinálják???

Tudom, hogy ezekért fizetni kell, nyilván ha van lehetőség ingyenesre, akkor azt választanám.

Miért? Ha nektek választani kell a fizetős és az ingyen hozzájutok dologhoz, melyiket választanád???

Nem kell egyből lehurrogni!!!

Természetesen, ha nincs más megoldás, akkor fizetek, de egyelőre csak tervezgetem a felújítást. Ha nem lesz más lehetőség, de már megvan a keret is, akkor majd csináltatok pénzért látványtervet.

2010. ápr. 17. 13:04
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket. Időközben találtam ilyeneket...De az én fürdőszobám tényleg nagyon apró, és hülye alakzata van..a kád is csak így fér el...szóval marad a zuhanyzó, ami számomra nem lenne gond...és ha az a hülye bojler se lenne ott, mindjárt egyszerűbb lenne!

Nah, de köszönöm a segítséget, remélem valami mégis kihozható belőle, komolyabb falbontás, stb. nélkül

2010. ápr. 17. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!