Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vásárolt már valaki az efüggön...

Vásárolt már valaki az efüggönyök oldalról? Megbízhatóak?

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 12:36
1 2
 1/15 anonim válasza:

Lehet,hogy már késő a válaszom,de azért, ha még nem rendeltél.....

Tavaly rendeltem tőlük, ráadásul speciális méret kellett, amit üzenetben megírtam.Kérésem az volt, hogy két öt méteres függönyt össze tudnának-e varrni, mert az ablakra tíz méter széles kellett.

Megerősítést kértek, majd varrtak nekem egy tíz méter széles függönyt,-tehát nem kettőt varrtak össze- ugyanolyan ívvel, mint a kisebb méretű. Kb. egy hét alatt megérkezett.

Maximálisan ajánlom őket!!!

Még egy info: a jacquard függönyök átlátszóbbak, mint a fátyolszövet függönyök.

Üdv: Ildikó

2016. nov. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Perkata válasza:
Sziasztok! Én is szeretnék csatlakozni az "efüggönyök" kedvelőihez. Nagyon korrektek, a függönyök is szépek és olcsók! Mindenkinek ajánlom! Üdv. Kata
2017. márc. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Hát én most rendeltem!De nem az jött amit kértem.Sőt olyan még az oldalon sincs.Telefonszámuk nincs,blokkot nem adtak.Úgy írják az oldalon,h blokkal tudják csak visszavenni az árut.De így,hogy nem adtak esély sincs.Csehországból küldik.Annyi,hogy olcsó.De megbízhatatlan oldal.Ja és még az a szerencse,h utánvéttel kértem a rendelést.Lehet előre utalással is rendelni,de lehet,h akkor meg semmit nem kaptam volna.Csak nekik növeltem volna a bankszámlájukat.NE RENDELJETEK TŐLÜK!!!
2017. szept. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Sajnos nem olvastam előbb a véleményedet. Ugyanezt tapasztaltam. Megbízhatatlan cég. Az én esetem: egyedi rendelést egyeztettünk előre, árat is mondott hozzá. Majd kiküldte a nem egyedit függönyt. Reklomálásomra az volt a válasz, hogy nem olvasta el a megjegyzést. Pedig ők kérték, hogy oda írjunk mindent. Majd közölte, hogy az általam kért egyedi függönyt akkor készíti el, ha még fizetek. Méghozzá a már kifizettet összeg felét pluszba. Számlát blokkot nem kaptam. Felháborító. Telefont nem veszik fel, biztosan számkijelzős vezetékes telefonjuk van, mert első alkalommal visszahívtak, azóta nem lehet őket elérni, és vissza sem hívnak. NEM ajánlom!!!!
2018. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Igen,megbízhatóak!
2019. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Igen,megbízhatóak! Nekem egyedi méretű függönyre volt szükségem,ennek elkészítésében készségesen segítettek.Rövid időn belül megkaptam a függönyöket,melyek nagyon szépek!

Szívesen ajánlom mindenkinek!

Gné

2019. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Senki ne vásároljon tőlük! Ezek csalók! Az egy dolog, hogy magyar oldaluk van, de magyarul nem akarnak társalogni, ha probléma merül fel. 8 megrendelt és kifizetett függöbyből 5 érkezett meg, amit tagadtak, de sikerült igazolnom a csomag súlyával. A függönyök ócskák, hibásak és nem a megadott méretűek. Azt állítják, hogy kimostam és azért lett rövidebb és szálhúzódásos. Szerencsére elég fotót készítettem, hogy igazoljam magam. Össze-vissza postáznak. Azt mondják lengyelek, de Pestre kellett visszaküldenem a csomagot. Egyelőre nem akarják a káromat megtéríteni, ami 40000 ft. Kénytelen leszek feljelentést tenni. Kerüljétek a céget!
2019. dec. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Krisztina1019 válasza:
Mindenkinek ajanlani tudom a céget. Jó minőségűek és szépek a függönyök. Az Adelaide különösen szép, jó a tartása. Megrendeléstől kb 10 napra szállítottak. Tökéletes méretben és behúzószalaggal.
2020. máj. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Rendeltem két függönyt tőlük, azt írták, 4-10 nap múlva küldik. Két hét után próbáltam érdeklődni. Magyar nyelven telefonálni nem lehet, írtam mailt angolul, nem értették, írtam magyarul, arra írtak egy rejtvényt, aminek a megfejtése az volt, hogy elfogyott az anyag, várjak, míg jön. Végül is több mint egy hónap után elküldték a függönyt GLS-sel, de úgy, hogy semmi értesítést nem kaptam se tőlük, se a GLS-től, reggel 9-kor hívott a GLS, hogy két perc múlva jön a csomaggal, az volt a szerencse, hogy még otthon voltam.

Egyébként a függöny gyönyörű élőben is.

2020. okt. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én teljes mértékben elégedett vagyok! Emailen tudtunk egyeztetni, Anna minden kérdésemre válaszolt. Lehet, hogy nem magyar anyanyelvi szinten kommunikált (Lengyelországból küldik a csomagokat), de mindent megértett és én is. A függöny és párnahuzat gyönyörű, pont, mint a képeken! Én biztosan fogok még rendelni tőlük!
2020. dec. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!