Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 13 éves lány vagyok a szobám...

13 éves lány vagyok a szobám rózsaszín és a lila a kedvenc szinem szeretném olcsón feldobni valamivel 1 személyes ágyam és fehér szekrényeim vannakimádom az állatokat tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 6. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Most akkor vmilyen allatot szeretnel? :) Otleteket tudok adni,bar nem tudom anyagilag mennyit szannal ra es lehet vki segitsege is elkel hozza. Ha csak sima rozsaszin a szobad akk szerezhetsz be vmilyen falmatricat,netrol is lehet rendelni. En onnan rendeltem.Lehet kapni ilyen fali kepkeretet amibe tobb kis kepet is lehet tenni.Vagy pl vmilyen feher es lila vagy feher rozsszin tapetat vagy tapeta szegelyt,neten erre is talalsz otleteket.Feher szekrenyen is jol mutatna par lila dekoracio.Szerett be vmilyen novenyt az mindig jol mutat.Hirtelen ezek jutottak eszembe :)
2016. aug. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*szerezz
2016. aug. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha lennék por allergiás, biztos beszereznék egy ilyen égősort: [link]


A továbbiakban az a kérdés, hogy milyen a stílusod, illetve, hogy mi az amihez olcsón / ingyér hozzá tudsz jutni. Na ötleteljünk!

- 13 éves koromban nekem batikolt terítőim, faliszőnyegeim voltak. (Nem nagy cucc: 100% pamut lepedő + ruhafestékek + kötöző raffia + fixáló)

- És mindenféle természetből szedett vicik-vacak: kavicsok, tollak, ágak...

- Ha szép kép kell, lejárt falinaptárakat lehet kapni néhány száz Ft-ért, csak keresni kell.

- Ha nagy méretű kép kell: jó minőségű kép + [link]

- Ha tolltartó kell: gyümölcsleves / Pringles chipes (vagy valami hasonló) doboz elvágva + valami képpel beborítva (mandala-részlet, felnőtt kifestő általad színezve, képregény-részlet, csak a fantáziád szab neki határt)

- Amit sokan eltanultak tőlem: ha képet szegelsz a falra gombostűvel, a gombostűre nyakláncot lehet akasztani. A kifeszített, ritkán használt nyakláncra meg fülbevalókat :)

- Tárolásra: cipős doboz + akciós öntapadós tapéta.

- Van egy kiszúrótáblám. Egy ajtót fedtünk le gipszkartonnal, azt kellett eltüntetni. 2 réteg vastag, jó minőségű hullámkarton (azt hiszem, egy hűtő doboza volt), erős ragasztóval összeragasztva, felragasztva. Tavaly cseréltem rajta fedőréteget: eddig növényekkel tarkított merített papír volt rajta. Mivel nemrég nagyon nagy méretű papírhoz jutottam ingyér, felrajzoltam rá egy kedvenc karakteremet és most az van rajta.

- A következő projekt egy házi készítésű álomfogó lesz (az sem nagy cucc, google: "dreamcatcher tutorial")

2016. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vesszők sokat segítenének az biztos.
2016. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat anyagilag nem nagyon állok jól
2016. aug. 26. 14:50
 6/6 BiTOPro97 ***** válasza:

Ne a bútora matricákat, ha lehet!


Simán A4, A3 lapra nyomtatni, az nagyobb színes szebb kartonra kasíroztatni Budapesten megoldható, legszebb alul felül itt akár fehér "léccel"ami itt lehet műagyag is ha MDF a bútor és nem fenyő, és függeszteni, és ez utóbbi az már faltípustól függően megoldva.

Persze meg dekoratív játék figurák, is szóba jöhetnek, mivel nem játszol már annyira vele meg le is lehet mosni az ami műanyag, ... akár vatera, jófogás, ilyeneken beszerezve.


Képeknél ha felnőtt segít a választásnál, akár itt belinkelve, vagy anyukád, lehetnek hosszabb életűek mint a kamasz korod ezen szakasza.

2016. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!