Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van valaki, akinek nem jött...

Van valaki, akinek nem jött be a babzsákfotel?

Figyelt kérdés
Egyszerűen furcsa, hogyha annyira kényelmes, akkor mégis miért van rengeteg eladó babzsák számtalan apróhirdetéses oldalon?!

2016. aug. 18. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korfüggő a dolog. A fiatalok általában szeretik és kényelmes is nekik, de az idősebbek, vagy a hát- és derékfájósoknak annyira nem jó. Pontosan azért, mert nem tart stabilan, szétfolyik benne az ember. Ez nem mindenkinek kényelmes.
2016. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után összetömörödik a belseje, és akkor még a fiatalnak is nagyon kényelmetlen.
2016. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen leülni nem lehet bele, inkább belefeküdni, kuporodni. És ez lehet, hogy nagyon kényelmes, de nem mindig szerencsés, szóval egy idő után simán megunhatja az ember és eladja, az árából meg vesz egy praktikusabb ülőalkalmatosságot. Egyébként én egy ideig szerettem, de fiatal létemre nagyon sokat fáj a hátam és ennek nem tett jót a babzsákfotel, szóval én is inkább megváltam tőle.
2016. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!