Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet Romániában tömör fa...

Gomadrid kérdése:

Hol lehet Romániában tömör fa étkezőasztalt kapni? És kb. mennyibe kerül,6 székkel?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyváradon van egy Era Park nevű komplexum, mindenféle üzlettel.

Élelmiszer, ruha, barkácsbolt, stb.

Az egyik szegmensében csak és kizárólag bútorboltok vannak, de annyi, hogy én ilyet még nem is láttam.

Szerintem legalább 50 különálló bútorbolt van.

Árakat nem néztem, de az tetszett, hogy totál más dolgok vannak, mint itthon.

Mi debreceniek vagyunk, már kb. egy éve keresünk pl. gardróbszekrényt, konyhabútort, stb.

Vagy nagyon durván drága, vagy nagyon gagyi, vagy ami számomra érthetetlen, minden egyes boltban ugyanazt lehet kapni.

Hiába van Debrecenben 20 bútorbolt, ha az egész országrészben egy gyártó van.

Teljesen mindegy, hogy egy városszéli olcsó boltba mentünk be, vagy egy belvárosi stílusosnak mondott üzletbe, totál ugyanaz a kínálat, ugyanabból a katalógusból, csak más ár volt a szekrényekre írva.

Ezzel szemben Nagyváradon annyi újdonságot láttam, olyan újszerű és ötletes megoldásokat, hogy csak pislogtam. Nagyon érdekes, szép, jópofa bútorok, és óriási a választék.

Debrecentől kb. 70 km.

Egyébként épp azért járunk át, mert az élelmiszerek közül sok minden olcsóbb odaát, szóval nem hiszem, hogy a bútor meg drágább lenne.

Ha tudsz románul, vagy van ismerősöd, akkor próbálj keresgélni neten, az Erának is van honlapja, vagy egyszerűen csak keress rá a bútorboltokra.

Akciós újságjuk tuti volt, mert azt hoztunk is el, de már nincs meg. Amelyiknek újságja van, annak honlapja is szokott lenni.

2016. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,még ősszel megnézem,ha más nem kirándultam egy jót:)
2016. aug. 23. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!