Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a neve ennek a szobaformának?

Mi a neve ennek a szobaformának?

Figyelt kérdés

Rá szeretnék konkrétan keresni egy szobastílusra, de nem találomn a megfelelő kifejezést, és képem is csaj egy van róla, így megpróbálom leírni a kép mellett. Itt a kép először is: [link]

Szóval olyanra szeretném megcsinálni a szobámat, hogy legyen benne egy emelkedő. Tehát ne legyen az egész szoba egyszinten, hanem mondjuk a fele legyen megemelve, legyen feljebb, de ne annyira mint a képen, az túlzás. Illetve én nem ágyat szeretnék oda rakni, hanem íróasztalsort. Csak nem tudom, milyen kifejezéssel keressek rá neten erre a megemelésre, pedig maga az alap, az a kis "emelet" már meg van csinálva, csak nem tudom, hogyan rendezzem be, ezért keresnék ehhez ihletet, csak épp nem tudok hogy nekilátni



2016. aug. 24. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet dobogó néven láttam.
2016. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pl. : [link]
2016. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2016. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld pacsi :) Basszus hogy nem jutott eszembe ez a szó. Katedrától kezdve emeletig mindenre gondoltam :) hálás vagyok
2016. aug. 24. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!