Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy ilyen adatokkal rendelkező...

Egy ilyen adatokkal rendelkező szobát hogy érdemes berendezni?

Figyelt kérdés

Négyzet alakú szobához rengeteg képinspirációm van, de sajnos nekem téglalap szobám van, amivel semmit sem tudok kezdeni.

Most lett kifestve, rendezésre vár.

3x5 cm hosszúak a falak. Az egyik hármason van az ajtó (középen) és a másikon az ablak. Az ablakom 2 méter kb és szinte bal oldalt van, alatta van a konvektor, így oda sem pakolhatok. A szobába ágy, két íróasztal (egymás mellé), max két szekrény kerülne. A legtöbb inspirációs oldalakat átnyálaztam már, de vagy túl kivitelezhetetlen volt, vagy nem is voltak olyan bútoraim. Akiknek hasonló adatokkal bíró szobájuk van, hogy remdezték be vagy honnan inspirálódtak? Illetve ha hatalmas tátongó helyek maradnak, azt mivel lehet feldobni? Teljesen tanácstalan vagyok, nekem semmi fantáziám nincs sajnos sem az ilyenekhez se semmihez.



2016. aug. 26. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Minél kevesebb dolog kerüljön a padlóra, mindent polcozz fel, és a falakra szerelj!

A tologatós bútorokat felejtsd el.

2016. aug. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sarkokat is használd ki.
2016. aug. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Imádok lakásberendezéssel foglalkozni :) nekem vannak ötleteim, írnék (esetleg linkelnék be) pár berendezkedési ötletet. Csak tudnom kellene hogy pl milyen butorokat szándékozol elhelyezni s azoknak méreteit is jó lenne tudni. De ha újat veszel/csináltatsz arra is tuti lenne ötletem.

Majd írd meg az adatokat. De ne írd el mint a kérdésben a méter helyett cm lett>< (az max minimakett><)

2016. aug. 26. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Polcoztatni nem szeretnék, eddig is úgy volt, de mindig megbántam, mert amikor átrendeztem, nem fértem el tőle, így le kellett szedetni, és az egész falam lyukacsos lett.

Uff tényleg cm-t írtam. Bocsánat :/

Maga a szoba egyébként 2,8 m belmagasságú. 3 db szekrényem van alapból (ez az amiből kettőt szeretnék bent hagyni, de ki tudja végülis, hogy fog jól kinézni) , mind a három 60cm széles, 2 m magas, 90cm hosszú. Az ágy 1,5 m széles, 2m hosszú. A két íróasztal át lesz méretezve igény szerint, tehát az a már berendezett szobához lesz átalakítva. Van még egy-két berendezés. Amiknek tudom am éretét: egy éjjeliszekrény: 1x1m-es

Egy fevő könyves szekrény: 1 m magas, 1,7m hosszzú, 1m széles. Nagyjából ezek vannak, amiket nem tudok, hogy elhelyezni. Van még egy-két kisebb bútor, de azokat tudnám ezekhez igazítani, ha már meg lenne a helyük. :)

2016. aug. 26. 07:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Hallod, 15 négyzetméter elég sok, de ilyen óriásbútorokkal nem csoda, hogy nem férsz el...


1x1 méteres éjjeliszekrény, 150-es ágy, 3 méter szekrény, meg emellé még íróasztal, 2 méter hosszú könyvespolc...


280-as belmagasságnál mindenképp galériát ajánlanék.

2016. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!