Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen széket vegyek játékra?

Milyen széket vegyek játékra?

Figyelt kérdés
Szeretnek széket venni, mert már fáj a hátam rendszeresen, mivel egy tárolon ulok és azon gépezek, nincs neki hátlapja vagy mi :D Szeretnek szoval kényelmesen, gurolos, gamer széket venni, mit kell nézni, milyet vegyek? A lényeg hogy legyen viszonylag oclsobb, lehesen mereviteni a kerekeket, hogy játék kozben ne guruljak el asztaltol :D Érdemes gamer széket venni vagy csak parasztvakitás? Amit tudni kell rolam hogy 180cm magas, 65 kg vagyok, elég gorbe a tartásom! Most vettem egy asztal (Ikea Micke) aminel kb 60 cm hely van az asztal és a lábam kozott, szoval nem ártana ha állithato magasággu lenne!

2016. aug. 27. 15:27
 1/2 anonim válasza:
Igazából teljesen mindegy, csak arra ügyelj, hogy legyen derék támasza, és nyilván kényelmes is legyen. Tehát vásárlás előtt mindenképpen próbáld ki.
2016. aug. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Térdeplőszéket vegyél.

Úgy van kiképezve, hogy beletérdepelve önkéntelenül felveszed a helyes testtartást.


[link]

2016. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!