Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan lehetne ezt az ajtót...

Hogyan lehetne ezt az ajtót hangszigetelté "varázsolni"?

Figyelt kérdés

Nemrég betört az ajtóm üvege, így most konkrétan nem véd meg semmi a külső zajoktól és nagyon stresszes vagyok, mert a családom éjjel-nappal ordítozik és visít. A szüleim nem hajlandóak visszarakni az üveget. Gondoltam hangszigetelő függönyre, de nincs vele tapasztalatom.


Az ajtó: [link]



2016. aug. 28. 20:10
 1/6 anonim válasza:
na ez engem is érdekelne!
2016. aug. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

oda méretre kell szabatni valamit és rendesen berakni a szegő lécek alá, de akkor már egyszerűbb rendesen beüvegezni.

Bármilyen vastag anyagot csak úgy felraksz az ajtóra alig fog valamit csillapítani.


büntetésből nem akarják megcsináltatni, mert te törted be?

2016. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem én törtem be, hanem húgom. https://www.youtube.com/watch?v=gEptAIuaFYU
2016. aug. 29. 18:42
 4/6 anonim ***** válasza:

jah , hogy megint bedilizett a húgod,


lehetne hogy veszel osb lapot , de azt elég nagy táblában árulják nehéz haza vinni meg méretre vágni.


neten lehet találsz kisebb farostlemez lapokat amit kiszállítanak és csak fel kell szögelni, az még jobban is szigetelne mint ez a vékony üveg

2016. aug. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Patriksztár válasza:

Ember...Iszonyatosan sajnállak...De komolyan. :(


Amúgy, a legjobb módszer: Tojásos doboz, vagy mi a halál az. Amiben a tojást lehet kapni, kis tartók. Felrakod a falra, garantáltan szigetel. :D

2016. szept. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Patriksztár válasza:

[link]


Erre gondoltam speciel. Kintről-bentről betámogatva bent, illetve kint tartja pacekul a hangot, úgy működik, mint a stúdiókban a szivacsos szigetelő.

2016. szept. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!