Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel ápoljam a műbőrt /...

Mivel ápoljam a műbőrt / textilbőrt?

Figyelt kérdés
Vettem egy széket a kikában amit ha közelről megfigyelünk két féle anyagból készült. Az egyik ahol ülőfelület van ott kicsit érdesebb és fényesebb a felület (szerintem műbőr), a széleken és a többi helyen pedig textilbőr. Olvastam hogyha ápolószereket használunk akkor nem fog leperegni a textilbőr illetve nem reped föl a műbőr. Milyen szerek a jók? Esetleg valami házi praktika? Bármi hasznos tanácsot megköszönök.

2016. szept. 4. 01:28
 1/1 anonim ***** válasza:
A kitöredezés megelőzésének legegyszerűbb és legolcsóbb módja, ha a textilbőr felületet 2-3 havonta babaolajjal ápoljuk. A megvásárolható méhviasztartalmú ápolószerek többszörösére növelhetik a bőrhatású anyagok élettartamát.
2016. szept. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!